Berna Keklikler kimdir deniz pozuyla takipçilerini heyecanlandırdı!

Survivor 2017'in güzel yarışmacısı Berna Keklikler, Instagram'da paylaştığı deniz pozuyla takipçilerini adeta büyüledi!

Berna Keklikler kimdir deniz pozuyla takipçilerini heyecanlandırdı!

Survivor 2017'ye hırslı kişiliği ile damgasını vuran güzel yarışmacı Berna Keklikler son paylaşımı ile takipçilerini mest etti. Keklikler'in Instagram hesabından paylaştığı deniz pozu takipçilerini kendine hayran bıraktı. Paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Berna'nın bir takipçisi , "Survivor'dan sonra daha da güzelleştiniz." yorumunu yaptı.

''SURVİVOR'DAN SONRA DAHA DA GÜZELLEŞTİNİZ''

Instagram hesabından paylaşım yapan Berna Keklikler fotoğrafına, "Başarı; güven, istek, kararlılık ister." notunu ekledi. Berna Keklikler'in bu fotoğrafına takipçileri sessiz kalmadı. Keklikler'in bir takipçisi paylaşıma, "Survivor'dan sonra daha da güzelleştiniz" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Harika görünüyorsunuz" yorumunu yaptı.

GİZLİ NUMARADAN ÖLÜM TEHDİDİ ALDIĞINI İDDİA ETMİŞTİ

Survivor'un güzel yarışmacısı geçtiğimiz yıllarda Almanya'da katıldığı güzellik yarışmasında kraliçe seçilmişti. Bunun yanı sıra kendisini ölümle tehdit eden kişiyi savcılığa ihbar etmişti. Keklikler, kendisinin numarası belli olmayan kişilerce arandığını ve ölümle tehdit edildiğini beyan etmişti.

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya’da dünyaya gelen yarışmacı 27 yaşındadır. İstanbul’da kardeşi ile birlikte hayatını devam ettiren Berna Keklikler ekonomi eğitimi almaktadır. Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’i kazandı. Yüzme, fitness ve crunch ile uğraşan Berna Keklikler, aynı zamanda modellik ve oyunculuk ile de uğraşmaktadır.Berna ilk olarak 2016 yılında Eylül ayında TV8 kanalında başlayan Göz6 programına katıldı. Göz6 programında finale çıktı ve gösterdiği performans ile de kızlar takımından şampiyon olarak çıkıp Survivor 2017 yarışmasında yarışmacı olmaya hak kazandı. Sinemaya düşkünlüğünü de dile getiren Berna Keklikler, bale başta olmak üzere buz pateni, yüzme ve voleybol olmak üzere pek çok sporla ilgilendiğini belirtti. Haftanın her günü de mutlaka spor yaptığını belirtti.

berna keklikler deniz pozuyla olay oldu!.

Yorumlar