Berna Laçin'in Binali Yıldırım tweeti sosyal medyada gündem oldu!

Berna Laçin, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın karşı karşıya geldiği tarihi yayın hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Berna Laçin'in Binali Yıldırım tweeti sosyal medyada gündem oldu!

23 Haziran seçimlerine az bir zaman kala AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ortak yayında dün akşam bir araya geldi.Canlı yayın saat 21.00 itibari ile başladı. Tüm Türkiye, siyasi tarihi için oldukça önemli bir gece olan bu gecede  yayının ardından birçok ünlü isim sosyal medya hesaplarından görüşlerini dile getiren paylaşımlarda bulundu. Bu paylaşımlardan en çok dikkat çekeni ise ünlü oyuncu Berna Laçin'in paylaşımıydı. 

Ünlü oyuncu Berna Laçin, Binali Yıldırım'ın teknoloji üzerine yaptığı açıklamaların ardından Yıldırım'ın 'mouse' tutarken çekilen fotoğrafını paşladı. Laçin'in bu paylaşımından sonra sosyal medyada kimi takipçisi ünlü oyuncuya destek mesajları yağdırırken kimi takipçiside Laçin'i eleştiri bombardımanına tuttu. 

İşte Berna Laçin'in sosyal medyada olay yaratan  'ortak yayın' tweeti... 

berna laçin'den sosyal medyayı sallayan ortak yayın twee ti!. berna laçin'de sosyal medyayı sallayan ortak yayın tweeti!. 3

Yorumlar