Survivor Afroditi ne iş yapıyor Türk takımından birine aşık olduğunu itiraf etti!

Survivor'da bu hafta bomba aşk itirafı ile adalar karıştı! Yunan takımında yarışan Afrodit Türk takımından bir yarışmacıya aşık olduğunu itiraf etti!

Survivor Afroditi ne iş yapıyor Türk takımından birine aşık olduğunu itiraf etti!

Bir tarafta ödül oyunları bir tarafta eleme heyecanı yaşayan Survivor adasından bu hafta pembe bulutlar havada uçuştu! Yunan takımında yarışan Afroditi Türk takımından bir yarışmacıya aşık olduğunu itiraf etti! Yunanistan takımına damga vuran yarışmacılardan olan Afroditi verdiği röportajda Türk takımında yarışan bir yarışmacıdan hoşlandığını itiraf etti. 

BOMBA AŞK İTİRAFI!

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2019'a damga vuran sezonu ile Türkiye-Yunanistan takımı büyük bir heyecanla her hafta izleyenleri ekran başında nefeslerini tutmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölüm yayınlanan Survivor'da Atakan ile Katerina'nın yakınlaşması dikkat çekerken bir diğer aşk ilanı da Yunan takımında yarışan Afroditi'den geldi!

Yunan takımında yarışan Afroditi verdiği bir röportajda Türk takımında yarışan bir oyuncudan hoşlandığını itiraf etti. 

"ONA BELLİ ETMEDİM AMA EN YAKIŞIKLISI O"

Takımdan bazı arkadaşlarının da beğendiği, hoşlandığı isimlerin olduğunu da söyleyen Afroditi, oynanan karma oyunları çok sevdiklerini belirtti. Afroditi yaptığı açıklamada "Ona bir şey belli etmedim fakat takımın en yakışıklı yarışmacısı olduğunu düşünüyorum" dedi. Afroditi'nin bahsettiği kişinin Hikmet ya da Atakan olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

SURVİVOR AFRODİTİ KİMDİR?

Atina'da yaşamını sürdüren Afroditi Skafida, 36 yaşında. Daha önce iki kez Olimpiyat Oyunları'na katılan ve sırık atlamada birçok madalyası bulunan Afroditi Skafida, profesyonel olarak antrenörlük yapıyor. Kendini dinamik ve doğal bir kadın olarak tanımlayan Afroditi Skafida, yarışmada olduğu süre içinde onu hiçbir şey korkutamayacağını düşünüyor.

Yorumlar