Çağla Şikel Instagram paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti!

Çağla Şikel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla meraklandırdı! 40. yaş gününü büyük bir partiyle kutlayan Şikel paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti!

Çağla Şikel Instagram paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti!

Sosyal medya hesabını aktif kullanan takipçileriyle gündelik hayatıyla ilgili paylaşımlar yapan ünlülerden biride Çağla Şikel. Geçtiğimiz günlerde 40.yaş günün kutlayan Çağla Şikel Instagram hesabından yaptığı siyah beyaz fotoğrafıyla takipçilerini merakta bıraktı! 

Sosyal meyda hesabını oldukça aktif kullanan Çağla Şikel, sosyal medya hesabında 40. yaş gününe özel siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Yeni yaş gününü büyük bir partiyle kutlayan başarılı manken yaptığı paylaşımla heyecan uyandırdı. Sosyal medya hesabından 'Sayılı günler kalmıştı' notu ile soru işareti bıraktı.

'SAYILI ÜNLER KALMIŞTI'

Geçtiğimiz hafta 40 yaşına görkemli bir partiyle karşılayan başarılı manken Çağla Şikel, yaptığı paylaşımla büyük bir heyecan uyandırdı. Siyah beyaz bir fotoğrafa ''Çok büyük hayallerinden birini gerçekleştirmek üzereydi.. Sayılı günler kalmıştı'' notunu düştü. Şikel'in gizemli paylaşımı takipçilerinde büyük bir merak uyandırdı. Ünlü modelin nasıl bir sürpriz yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

çağla şikel ınstagram paylaşımı

Yorumlar