Can Tanrıyar Seren Serengil kavgası büyüyor Tanrıyar koruma kararı aldırdı!

Can Tanrıyar Seren Serengil kavgası büyümeye devam ediyor Tanrıyar Serengil'e karşı hakaret ettiği gerekçesi ile koruma kararı talebinde bulundu!

Can Tanrıyar  Seren Serengil kavgası büyüyor Tanrıyar koruma kararı aldırdı!

Seren Serengil Can Tanrıyar kavgası büyümeye devam ediyor! Can Tanrıyar ve eşi Seren Serengil Tanrıyar'a karşı koruma kararı aldırınca Can Tanrıyar'da kamuoyunda Serengil'in kendisini küçük düşürücü laf soktuğu iddiası ile mahkemeye koruma talebinde bulundu. Seren Serengil'in sosyal medya hesabından Tanrıyar'a yönelik ''Uyduruk site sahibi, satılık varoşlar'' gibi cümleler kurduğunu kamuoyunda kendisini küçük düşürdüğünü iddia etti. 

Seren Serengil eşi Yaşar İpek Koruma Kararı Aldırmıştı!

Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek 'Uçankuş' adlı magazin programında çıkan haberlerden dolayı psikolojik şiddete maruz kaldıklarını aynı zamanda Serengil ve İpek'in avukatı ''Seren Serengil'in çocuk sahibi olabilmesi için son senesidir. Bu tarz haberlerin neden olduğu strese bağlı olarak sürekli kanama geçirmekte ve anne olması bile engellenmektedir" demişti. Şubat ayında koruma Can Tanrıyar'a karşılık 4 ay koruma kararı aldıran çifte Tanrıyar'da koruma kararı talebinde bulundu ancak mahkeme bu talebi reddetti.

''Her Yerde Kovulan Site Sahibi''

Can Tanrıyar avukatı aracılığı ile mahkemeye verdiği dilekçede, ''Seren Serengil'in sürekli Can Tanrıyar'a hakaret etmekte, aşağılamakta, küçük düşürmekte, uyuşturucu bağımlısı suçlamasında bulunmaktadır. Ayrıca 'satılık varoşlar' diye paylaşımda bulunmuştur. Uyduruk site sahibi, sen kimsin, her yerden kovulan, zavallı gibi kelimelerle Can Tanrıyar'a hakaret etmiş ve toplum önünde küçük düşürmüştür" ifadelerine yer verdi. 

''Eski Eşine Takıntılı''

Seren Serengil'in sistematik bir şekilde çeşitli sosyal medya meralarından Can Tanrıyar'a yönelik hakaret ettiği gerekçesi ile, ''Seren Serengil her gün sistematik olarak hakaretlerine devam etmektedir. Yine Can Tanrıyar'a 'it köpek, parasını pulunu şerefini kaybetmiş şerefsiz, eski eşine takıntılı, onun bunun harçlığı ile yaşayan' gibi sözlerle hakaret etmeyi sürdürmüştür. 9 Ocak 2019 tarihli paylaşımında 'kokainman kuş' demiştir. Can Tanrıyar'a sözlü şiddet uygulayan Seren Serengil hakkında tedbir kararı uygulanmasını istiyoruz'' ifadelerine yer verdi. 

Ancak mahkeme daha önce iki kere tedbir kararı aldıran Can Tanrıyar'ın korunma talebini reddetti. Mahkeme Can Tanrıyar'ın talebinin 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında olmadığını belirtti.

Yorumlar