Yaşar İpek Kimdir

Yaşar İpek kimdir aslen nereli Emrah ile akraba mı? Hepsi Yaşar İpek'in biyografisinde. 1980 doğumlu olan Yaşar İpek, Seren Serengil ile evlendi. Peki Yaşar İpek kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?

Yaşar İpek
-A A+

Yaşar İpek kimdir? sorusu magazin gündeminde. Ünlü şarkıcı Yaşar İpek kaç yaşında ve nereli? Sus, Okul Bitince, Kapı Zili, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Aşkım, albümleriyle tanınan Yaşar İpek’le ilgili merak edilenler neler? İşte şarkıcının kısa yaşam öyküsü. Ünlü şarkıcı Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? soruları magazin basınında sıkça sorulmaya başlandı. Hayatı merak edilen ünlü müzisyen ile ilgili merak edilenleri derledik. 

YAŞAR İPEK KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek, 22 Aralık 1980 tarihinde doğdu. Asken Diyarbakır'lı olan Yaşar İpek, 1983 senesinde ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşme kararı aldı. Müzikle ve sinemayla daha çocuk yaşlarındayken tanışan Yaşar İpek, 6 yaşında iken ailesinin film şirketinin yapımı olan sinema filmi ile sinema hayatına adım atmıştır. Vatani görevini yerine getirmesinin ardından şarkıcılık mesleğini yerine getirir. Yaşar İpek'in seslendirdiği şarkıları arasında; Bir Alo De, Sözüm Ona Sevdim, Kapı Zili, Sus bulunmaktadır. 

YAŞAR İPEK EMRAH İLE AKRABA MI YAŞAR İPEK EMRAH İLE KÜS MÜ?

Yaşar İpek şarkılıcık kariyerine devam ederken ismi Şarkıcı Emrah ile de yan yana gelir. Emrah ile bir akrabalığı var mı, Emrah ile küsmü merak ediliyor. Yaşar İpek ile Emrah akraba. Yaşar İpek bu akrabalığı, ‘Babaannemin ikinci evliliği olan eşinden çocuğudur, herhangi bir kan bağımız yoktur' diyerek açıklıyor. 

Yaşar İpek, Emrah ile yıllardır görüşmüyoruz diye açıklama yaparken şunları söylemişti:  9 yaşından beri görmediğimiz, bizi dışarı koyan insana nasıl saygı duyabilirim" 

Yaşar İpek, Emrah ile olan küslük nedenini ise şöyle açıklıyor: 

"Annem 29 yaşında dul kalmış. 4 kardeşiz. Hepimiz küçücük çocuğuz. Sen kendi namusuna şerefine sahip çıkmadıktan sonra, nerede senin namusun, nerede şerefin nerede adamlığın. Allah göstermesin bir arkadaşımız vefat ediyor. Biz çoluk çocuğuna birşeyler yapalımda muhtaç olmasınlar diyoruz. Ben bunların kanıydım, canıydım öz abisinin çocuğuydum. Bunlar insanlığını kaybetmiş. O gün asansörde karşılaştığımızda içimden, "Allah'ım bugün işim gücüm rast gitsin diye dua ettim. Gözümde bayağı bitmişler. Acıdım. Biri sözde babannem, diğeri amcam" diye konuştu.

YAŞAR İPEK EVLİ Mİ YAŞAR İPEK SEREN SERENGİL İLİŞKİSİ NASIL GELİŞTİ?

Yaşar İpek, Seren Serengil ile 27 Mayıs 2018'de evlendi. Yıllardır tanışan ve arkadaşlıkları olan Yaşar İpek ve Seren Serengil yeniden görüşmeye başladı. Seren Serengil'in Gülben Ergen ile ilgili bir dava nedeniyle üç gün hapis cezası aldığı dönemde Yaşar İpek Seren Serengil'e büyük destek olmuş bu süreçte çift birbirine daha da yakınlaşmıştı. Ünlü çift iyi giden ilişkilerini nişan ile taçlandırmış 29 Nisan 2018'de dostlarını davet ettikleri bir tören ile nişanlanmıştı. Seren Serengil düğün tarihi için gün belirlerken bir anda sürpriz yaparak gittikleri Fransa tatilinde evlendi.