Can Yaman Demet Özdemir sevgili mi kafaları karıştıran aşk paylaşımı!

'Erkenci Kuş' dizisinde iki aşığı oynayan ve sevgili oldukları konuşulan Demet Özdemir ve Can Yaman'dan kafaları karıştıran bir paylaşım geldi.

Can Yaman Demet Özdemir sevgili mi kafaları karıştıran aşk paylaşımı!

''Erkenci Kuş'' dizisinde iki aşığı oynayan Can Yaman ve Demet Özdemir'in adı gerçek hayattada aşk söylentilerine karışmıştı. Hatta Demet Özdemir'in kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Seçkin Özdemir'den Can Yaman yüzünden ayrıldığı konuşuluyordu. Geçtiğimiz gün Can Yaman'dan kafaları karıştıran bir paylaşım geldi. Demet Özdemir'le olan samimi pozunu, "Önümüzdeki 2 bölüm gözlerimdeki rahatsızlıktan dolayı gözlükle olacağım, ama aşk dolu bakışmalardan bir şey eksilmeyecek" notuyla paylaştı. Can Yaman bu paylaşımıyla kafaların karışmasına neden oldu. 

"AŞK DOLU BAKIŞMALARDAN BİR ŞEY EKSİLMEYECEK"

Yakışıklı oyuncu Can Yaman Instagram hesabından, rol arkadaşı ve dizideki aşkı Demet Özdemir'le olan samimi pozunu, "Önümüzdeki 2 bölüm gözlerimdeki rahatsızlıktan dolayı gözlükle olacağım, ama aşk dolu bakışmalardan bir şey eksilmeyecek" notuyla paylaştı.

"SEÇKİN'LE AYRILIK SEBEBİ CAN DEĞİL" AÇIKLAMASINI YAPMIŞTI

Daha önce Seçkin Özdemir'le aşk yaşayan Demet Özdemir'in ayrılık nedeni olarak partneri Can Yaman'la olan yakınlaşması olduğu iddia edilmişti. Demet Özdemir, "Seçkin Bey'le ayrılık nedeniniz Can Bey mi?" sorusu üzerine "Ne alaka… Olur, mu öyle şey?" yanıtını vererek iddiaları yalanlamıştı.

aşk iddialarını yalanlayan candan kafa karıstıran paylasım

 

Yorumlar