Can Yaman gözlerinden ameliyat oldu meğer gözlük takmasının nedeni...

'Erkenci Kuş' dizisinin baş rol oyuncusu Can Yaman bir süredir dizide ve özel hayatında gözlükle dolaşıyordu, nedeni belli oldu! Gözlerinden ameliyat oldu!

Can Yaman gözlerinden ameliyat oldu meğer gözlük takmasının nedeni...

'Erkenci Kuş' dizisinin yakışıklı oyuncusu Can Yaman uzun bir süredir dizide ve özel hayatında gözlerinde gözlükle dolaşıyor ve gözlüksüz dolaşmıyordu. Nedenini merak eden hayranları için yakışıklı oyuncunun neden gözlük taktığı belli oldu! Bir süredir gözlerinde sorun olduğu için setlerde gözlük takmak zorunda kalan Yaman, gözlerinden ameliyat olduğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 

Gözlerindeki rahatsızlıktan dolayı güneş gözlüğü takan Can Yaman gözlerinden ameliyat oldu. Gerek dizi çekimlerine gerek davetlere güneş gözlüğü ile katılan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından ameliyat olduğunu duyurdu.

GÖZLERİNDEN AMELİYAT OLDU!

'Erkenci Kuş' dizi çekimlerinde ve ALtın Kelebek Ödül töreninde 'En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu' ödülünü alırkende güneş gözlüğü ile katılan Can Yaman bir süredir ertelediği göz ameliyatı oldu. 

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Sosyal medya hesabından, uzun süredir neden gözlük taktığını ve bu durumun ne zaman son bulacağını merak eden takipçilerine, ''Uzun süredir gözlerimden rahatsızım. Yılbaşından 3 gün önce olmam gereken ameliyatı oldum. Şu anda daha iyiyim ama 2 hafta kadar daha bulanık ve kısıtlı görmeye devam edeceğim sanırım. Merak eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler. Sevgiler" dedi.

 

Yorumlar