Cenk Küpeli ile aşk yaşayan Demet Şener'den hamilelik açıklaması!

Cenk Küpeli ile aşk yaşadıktan kısa bir süre sonra doğum kliniğinde görüntülenen Demet Şener, hamilelik iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu!

Cenk Küpeli ile aşk yaşayan Demet Şener'den hamilelik açıklaması!

Eski eşi İbrahim Kutluay'dan çekişmeli bir çekilde boşanan Demet Şener kısa bir süre önce eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde ikili doğum kliniğinde görüntülenmiş, bunun ardından Şener'in hamile olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Demet Şener, hamilelik iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu. Şener, "Orada bulunmamın çıkan haberlerle alakası yok. Başka bir şey için oradaydım. Hamile olduğum yönünde çıkan dedikodular tamamen asılsızdır" şeklinde açıklamalarda bulundu. 

"İDDİALAR ASILSIZDIR"

Ünlü manken hakkında çıkan iddialar için Uçankuş'a şu açıklamayı yaptı:"Orada bulunmamın çıkan haberlerle alakası yok. Başka bir şey için oradaydım. Hamile olduğum yönünde çıkan dedikodular tamamen asılsızdır"

ÇEKİŞMELİ OLARAK BOŞANMIŞLARDI

Demet Şener, İbrahim Kutluay ile olan evliliğini ihanet iddialarıyla bitirme kararı almış ve çiftin çekişmeli boşanma süreci 2 buçuk sene sürmüştü. Şener, boşanmanın ardından eski basketbolcu iş insanı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başladı.

demet şeener hamilelik açıklaması!

Yorumlar