Eser Yenenler Berfu Yıldız bebek haberinden sonra evlendi!

Geçtiğimiz gün bebek bekledikleri iddiaları ortaya atıldıktan sonra geçtiğimiz hafta aile arasında nikah kıydıkları ortaya çıktı!

Eser Yenenler Berfu Yıldız bebek haberinden sonra evlendi!

Eser Yenenler'in uzun süredir aşk yaşadığı Berfu Yıldız'ın geçtiğimiz gün hamile olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Çıkan haberlerle ilgli herhangi bir açıklama yapmayan çift geçtiğimiz hafta aile arasında sade bir nikah kıydığı ortaya çıktı! 9 Haziran'da tören yapacağı ortaya çıktı.

BEBEK BEKLİYORLAR!

Geçtiğimiz gün Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın bebek bekledikleri haberleri magazin gündeminde olay oldu. Ancak çift bebek haberleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadan geçtiğimiz hafta pazar günü Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın aile arasında sade bir nikah kıydığı ortaya çıktı. 

eser yenenler berfu yıldız yıldırım nikahı kıydı

9 HAZİRAN'DA KUTLAMA YAPACAKLAR

9 Haziran'da nikah masasına oturacağı konuşulan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın önceki gün bebek beklediği iddiaları gündemi kasıp kavurmuştu. Ancak geçtiğimiz hafta pazar günü sade bir nikahla aile arasında evlendikleri ortaya çıktı. 9 Haziran'da çiftin evliliklerini kutlayacakları da ortaya atılan iddialar arasında!

EVLİLİK YÜZÜĞÜ OLAY OLMUŞTU!

Eser Yenenler'in uzun süredir aşk yaşadığı Berfu Yıldız'a evlilik teklifi yaptığı yüzük olay olmuştu. Yüzüğün küçüklüğü hakkında takipçileri tarafından bir çok eleştiriye maruz kalmıştı. 

 

 

Yorumlar