Cenk Küpeli Kimdir

Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Eski milli basketbolcu 34 yaşındaki Cenk Küpeli'nin şuan iş adamı ve Demet Şener'le olan ilişkisinin detayları Cenk Küpeli'nin biyografisinde.

Cenk Küpeli
-A A+

Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor soruları ile Cenk Küpeli Demet Şener ilişkisinin detayları, Cenk Küpeli ile Demet Şener arasındaki yaş farkı gibi merak edilen soruların yanıtlarını sizin için hazırladık. Cenk Küpeli'nin sevgilileri ile bir dönem nişanlı olduğu konuşulan eski sevgilisiyle ilgili bilgiler de Cenk Küpeli biyografisinde. Cenk Küpeli, 1985 doğumlu. Bir dönem profesyonel basketbol oynayan ve milli basketbol forması giyen Cenk Küpeli artık iş dünyasının önde gelen isimlerinden. Aslen Ankaralı olan Cenk Küpeli, Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Aynı zamanda New York City Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlayan Cenk Küpeli, MBA derecesi, New York Üniversitesi’nden ise işletme yönetimi sertifikası sahibi. Profesyonel basketbol kariyerini noktalayan Cenk Küpeli, iş dünyasına TAV Holding'deki kariyeriyle başladı. Ardından kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak sürdürdü. Eski milli basketbolculardan Cenk Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor. 

CENK KÜPELİ DEMET ŞENER AŞKI YAŞ FARKI ÇOK KONUŞULMUŞTU!

Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay'dan resmen boşandıktan kısa bir süre sonra Cenk Küpeli ile aşk yaşadığını açıklamıştı. Demet Şener Cenk Küpeli'yle ilişkisi için "Bir şey saklamam hayatımda...Hiç saklamıyoruz. Ben özgür kadınım. Şu anda çok aşığım. Çok yeni bir ilişkimiz var...Aşk böyle bir şey, adam gibi çıkarsın..." dedi.

Demet Şener'in Cenk Küpeli ile ilişkisi ortaya çıktığında en çok merak edilen konu Demet Şener ile Cenk Küpeli arasındaki yaş farkı olmuştu. Demet Şener'den daha genç olan Cenk Küpeli 1985 doğumlu. Demet Şener ise 1977 doğumlu. Demet Şener ile Cenk Küpeli arasındaki yaş farkı ise 8. 

Demet Şener Cenk Küpeli yaş farkı 8

Cenk Küpeli, Demet Şener'le ilişkisi ortaya çıkınca bir anda yükselen bir magazin figürüne dönüştü. Magazin gündemi bir yandan Demet Şener'le Cenk Küpeli ilişkisinin detaylarını araştırırken, diğer yandan da Cenk Küpeli'nin geçmişini karıştırmaya başladı. 

CENK KÜPELİ VE DEMET ŞENER NASIL TANIŞTI?

Cenk Küpeli ile Demet Şener'in nasıl tanıştıklarına dair de farklı iddialar ortaya atılmıştı. Cenk Küpeli'nin uzun zamandır Demet Şener'i takip ettiği ve sosyal medyadan iletişim kurduğu iddia edilmişti. Ancak Cenk Küpeli yaptığı açıklama ile iddiaları yalanlamıştı. Cenk Küpeli Demet Şener'le ortak bir arkadaşları vasıtasıyla tanıştığını anlatmıştı. 

CENK KÜPELİ'NİN SEVGİLİLERİ

Cenk Küpeli'nin sevgilileri konusunda çok fazla bilgi yok. Ancak Cenk Küpeli'nin Demet Şener'le aşkı ortaya çıkınca eski bir nişanlısı olduğu ve Demet Şener'le ilişkisi nedeniyle nişanın bozulduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Cenk Küpeli'nin eski sevgilisi Alev Gezer adında genç bir kadın. Diyetisyen olan Alev Gezer ile Cenk Küpeli'nin 5 yıl süren uzun bir ilişkileri olduğu doğru ancak taraflar arasında konuşulduğu gibi bir nişanlanma olmamış. Cenk Küpeli eski sevgilisi  Alev Gezer'le olan ilişkisi ortaya çıktığında "Çıkan haberler kesinlikle doğru değil, kimseyle nişanlanmadım. Kendisi eski kız arkadaşımdır. Demet'le güzel bir ilişki yaşıyorum. Saygı duyulmasını rica ediyorum" açıklaması yapmıştı. 

Cenk Küpeli'nin sevgilileri Alev Gezer kimdir

Cenk Küpeli'nin ardından Alev Gezer de bir açıklama yaparak nişanlanmış oldukları iddialarını yalanladı. Alev Gezer, "5 yıllık beraberliğimiz vardı. 2 ay önce ayrıldı. Nişanlanmadık. Bu tip haberlerin içinde ben ve ailemin olmasını istemiyorum. Saygı gösterilmesini rica ediyorum" dedi.

Şarkıcı Hatice Cenk Küpeli'nin eski sevgilisi mi

CENK KÜPELİ ŞARKICI HATİCE İLE İLİŞKİ Mİ YAŞADI?

Cenk Küpeli'nin Demet Şener'le ilişkisinin ortaya çıkması sonrası en büyük magazin bombasını şarkıcı Hatice patlatmıştı. Hatice Cenk Küpeli'yle bir dönem ilişki yaşadıklarını ima ederek şunları söylemişti: 

"Bir kahve içtik birlikte. Mesajlaşıyorduk. Türkiye'de çok kalan birisi değil. Şuan gerçekten şok oldum. Demet Şener ile Cenk Küpeli. Demet daha... Cenk daha... Daha daha yakıştıramadım şimdi. İkisini aynı karede düşünemedim. Cenk'e yazacağım şimdi. O bana asla yalan söylemez."