Cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci anne oluyor taşıyıcı annelik için Kıbrıs'a uçtu!

Cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci anne oluyor Kıbrıs'a taşıyıcı anne bulmak için nişanlısı Gökhan Çıra ile uçtu!

Cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci anne oluyor taşıyıcı annelik için Kıbrıs'a uçtu!

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Ciğerci gerek sosyal medyada gerek magazin röportajlarında anne olmak istediğini sık sık dile getiriyordu. Bu sefer anne olmak için kolları sıvayan sosyal medya fenomeni DJ Selin Ciğerci anne olmak için Kıbrıs'a uçtu! Türkiye'de yasal olmayan taşıyıcı anneliğin yasal olduğu Kıbrıs'tan taşıyıcı anne bulmak için nişanlısı ile Kıbrıs'a gitti. Ekim ayında dünyaevine girmek için hazırlanan Selin Ciğerci nişanlısı Gökhan Çıra ile taşıyı annelik için Kıbrıs'a gitti.

Selin Ciğerci Anne Olacak!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci anne olmak istediğini bir çok kez dile getirmişti. Ekim ayında nişanlısı Gökhan Çıra ile evlenmeye hazırlanıyor. Çocuk sahibi olmak için taşıyı anne arayışına girdiler.

Taşıyıcı Annelik Nedir Türkiye'de Yasak!

Taşıyıcı annelik, bir başka annenin doğum yaptıktan sonra bebeği genetik ebeveynlere teslim etmesine deniliyor. Cinsel birliktelik olmadan tüp bebek tedavisinde olduğu gibi erkeğin spermi ve kadının yumurtası kullanılması ile gerçekleşiyor. Ancak Türkiye'de yasak olan taşıyıcı annelik, Kıbrıs, Amerika, Gürcistan ve Hindistan gibi ülkelerde yaygın olarak görülmektedir ve fiyatı da 150 bin TL'den başladığı biliniyor.

Yorumlar