Serdar Ortaç boşanma sonrası ateş püskürdü 'Biz anlaşarak boşandık'

Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan ile anlaşmalı olarak boşandıktan sonra 20 milyon liralık evin yarısını istediği haberlere ateş püskürdü!

Serdar Ortaç boşanma sonrası ateş püskürdü 'Biz anlaşarak boşandık'

Serdar Ortaç 5 yıl evli kaldığı eski eşi Chloe Loughnan ile anlaşmalı olarak boşandıktan sonra boşanma tazminatı olarak 20 milyon TL'lik evin yarısını istediği haberlerine daha fazla sessiz kalamayarak açtı ağzını yumdu gözünü. Bir süredir Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın boşanacağı haberleri magazin gündemini kasıp kavuruyordu. Ancak boşanma haberlerini her defasında yalanlasalar da geçtiğimiz günlerde ani bir kararla anlaşmalı olarak boşandıkları ortaya çıkmıştı.

Serdar Ortaç'ın anlaşmalı olarak boşandığı eşi Chloe Loughnan'nı boşanma tazminatı olarak 20 milyon TL'lik evin yarısını istediği ortaya çıkmıştı. Ancak Serdar Ortaç'ın kabul etmeyerek bir araba ve 1 milyon TL verdiği iddia edilmişti.

Boşanma Tazminatı Hakkında İlk Kez Açıklama Yaptı

Boşanma sonrası Serdar Ortaç 5 yıl evli kaldığı ve anlaşmalı olarak geçtiğimiz günlerde boşandığı eşi Chloe Loughnan'ın 20 milyon TL değerindeki evin yarısını istediği iddia edilmişti. Boşandıktan sonra çıkan haberlerin yalan olduğunu söyleyerek, ''Haberlerde çıkan Chloe Serdar'ın evini istediği haberi yalandır. Biz anlaşarak boşandık" açıklamasını yaptı.

 

Yorumlar