Crown Jewels'in güvenlik görevlisi cinsel içerikli video izlerken yakalandı!

Londra Kulesi'ndeki Crown Jewels Muhafızı güvelik kameralarını takip etmesi gerekirken telefondan cinsel içerikli video izlerken yakalandı!

Crown Jewels'in güvenlik görevlisi cinsel içerikli video izlerken yakalandı!

Kraliyetin güvenlik görevlisi, görev başındayken kameraları takp etmek yerine cep telefonundan esmer bir kadına ait cinsel içerikli video izlerken yakalandı. Londra Kulesi'ndeki Crown Jewels Muhafızı işinin başındayken kraliyet ailesine ait olan 5 milyar pound (36 milyar TL) değerindeki mücevherlerinin sergilendiği Londra Kulesi'ndeki Crown Jewels'da güvenlik kameralarını takip etmesi gerekirken cinsel içerikli video izlerken yakalandı!

Londra Kulesi'ndeki Crown Jewels Muhafızı, güvenlik kamerasından müzeye gelen ziyaretçileri izlemek yerine cep telefonundan cinsel içerikli videolar izlerken yakalandı. Güvenlikler arasında vardiya saatinde mesai arkadaşı tarafından fotoğrafları ve videoları çekilen cinsel içerikli video izleyen güvenlik görevlisinin görüntüleri kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

Görev başında elinceki cep telefonunda cinsel ilişki videolarına odaklanırken meslektaşı tarafından gizlice çekildi. Arkadaşı tarafından çekilen bu görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Kraliyet'in güvenlik görevlisi için, ''Nerede olursanız olun, işyerinde cinsel içerikli film izlemek yanlış.", "Londra Kulesi'nde çalışırken çok büyük bir sorumluluğunuz var, bu yüzden çok çirkin." gibi yorumlar yapıldı.

Kule Sözcüsü Konu Hakkında Açıklama Yaptı!

Kule özcüsü yaşanan olay üzerine cinsel içerikli video izlerken görüntülenen çalışan için, ''Güvenlik bizim için son derece önemlidir. Bu konuyu son derece ciddiye alıyoruz ve kapsamlı bir soruşturma yürütüyoruz.'' dedi. İşte Kraliyet muhafızının cinsel içerikli video izlerken yakalanan o görüntüsü...

kraliyetin güvenlik görevlisi cinsel ilişki videoları izlerken görüntülendi

Yorumlar