Tuğba Ekinci Ekrem İmamoğlu ile buluşan Murat Boz'a ateş püskürdü bedavacılığın sonu ayakçılıktır!

Tuğba Ekinci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim döneminde kampanyasına maddi destekte bulunan Murat Boz'a verdi veriştirdi.

Tuğba Ekinci Ekrem İmamoğlu ile buluşan Murat Boz'a ateş püskürdü bedavacılığın sonu ayakçılıktır!

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci son zamanlarda yaptığı siyasi paylaşımlarla bir türlü gündemden düşmüyor. Ekinci, geçtiğimiz günlerde seçim döneminde kampanyasına maddi destekte bulunduğu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile buluşan Murat Boz'a demediğini bırakmadı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından Murat Boz ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmini paylaşıp, ''Bir kıbleniz olsun, bedavacılığın sonu ayakçılıktır'' notunu düştü. 

MURAT BOZ'A DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI! 

Şarkıcı Murat Boz, YSK kararı ile 23 Haziran'da tekrarlanan İstanbul seçimleri öncesinde CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun adaylık kampanyasına 100 bin lira bağışta bulunmasıyla gündeme gelmişti. Bu hareketi yüzünden birçok kişi tarafından desteklenirken birçok kişi tarafındanda eleştiri yağmuruna tutulan Murat Boz'a bir eleştiri de şarkıcı Tuğba Ekinci'den geldi. Ekinci, geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Murat Boz bugün Karadeniz Ereğlisi'nde ilk kez bir araya gelen Murat Boz'a demediğini bırakmadı. 

Tuğba Ekinci Ekrem İmamoğlu ile buluşan Murat Boz'a ateş püskürdü!.

"BİR KIBLENİZ OLSUN"

Son zamanlarda yaptığı siyasi paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından Murat Boz'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile fotoğraflarını paylaştı. Ekinci paylaşımına "Bir kıbleniz olsun. Bedavacılığın sonu ayakçıklıktır" notunu ekledi.

 

 

Yorumlar