Çukur 2. sezon 33. bölüm fragmanında Aliço ölüyor!

Çukur'un heyecanla beklenen 2. sezon 33. bölüm fragmanı yayınlandı! Dizinin fenomen ismi 'Aliço' karakterini canladıran Rıza Kocaoğlu finale 2 bölü kala ayrıldı

Çukur 2. sezon 33. bölüm fragmanında Aliço ölüyor!

Ekranların fenomen ismi Çukur'da yaprak dökümü yaşanmaya devam ediyor. Dilan Çiçek Deniz'in diziden ayrılmasının ardından ayrılıkların yaşandığı dizide fenomen bir isim daha ayrılıyor! Çukur dizisinde Rıza Kocaoğlu'nun canlandırdığı 'Aliço' karakteri 2. sezon 33. bölümde ölüyor! Çukur'un yeni bölüm fragmanında Salih'in 'Canın yanıyor ama kaybettiklerinin intikamını alırken yenilerini kaybedeceğiz. Sakin ol'' demesinin ardından Aliço'nun fotoğrafını göstererek Aliço'nun öldüğünü ima etti.

ALİÇO ÖLDÜ MÜ?

Ekranların büyük bir hayran kitlesine sahip olan Çukur dizisinde yaprak dökümü yaşanmaya devam ediyor! Çukur dizisi ekranlara 2 bölüm sonra sezon finali vermeye hazırlanırken dizide sürpriz öölümler yaşanmaya devam ediyor. Ay Yapım imzalı Çukur dizisi yeni bölümde Selim ve Salih'in yaralanan Yamaç'ı hastaneye götürmesiyle Sultan'ın '' Gerekiyorsa hayatını ailen için feda edeceksin'' sözleriyle İdris'e sert çıkıştığı sahneden ne olduğuna dair merak uyandırırken heyecan dolu yeni bölümde Damla ve Cumali arasında yaşananlar dikkat çekiyor!

ALİÇO'YA NE OLDU?

Salih'in, Yamaç'a, "Canın yanıyor ama kaybettiklerinin intikamını alırken yenilerini kaybedeceğiz. Sakin ol!" diyerek Aliço'nun siyah beyaz fotoğrafını Yamaç'a göstermesiyle ipler yerinden kopuyor. Yaralı bir şekilde hasta yatağında ağır yaralı olarak yatan Yamaç'ın vereceği tepki merak konusu oldu.. Dizi sezon finali için geri sayım yaparken yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu.

Yorumlar