Çukur'n Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'den evlilik nasihati 'Evlenin!'

Çukur' dizisinin sevilen karakteri 'Vartolu'yu canlandıran Erkan Kolçak Köstendil, bir AVM'de sevenlerine evlilik hakkında 'Evlenin' nasihatinde bulundu!

Çukur'n Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'den evlilik nasihati 'Evlenin!'

Ekranların sevilen rekortmen dizi 'Çukur'un sevilen karakteri olan 'Vartolu' ya hayat veren Erkan Kolçak Köstendil geçtiğimiz günlerde bir AVM'de sevenleriyle buluştu. Sevenlerine evlilik hakkında ufak tefek nasihatler veren başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, geçtiğimiz yaz kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansu Tosun ile dünya evine girmişti.

BAŞI BOŞ GEZMEYİN!

Çukur dizisinde 'Vartolu' karakterinin dizideki Saadet'e olan aşkı ile izleyenleri ekrana kilitleyen başarılı oyuncu geçtiğimiz gün Anadolu yakasında bulunan bir AVM'de sevenleriyle buluşan Erkan Kolçak Köstendil, evliliği hakkında samimi açıklamalarda da bulundu. Gençlere 'Evlenin!' nasihatinde bulunan başarılı oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansu Tosun hakkında "Eşiniz Cansu Tosun'la aynı mesleği yapıyorsunuz, zorluk çekiyor musunuz?" sorusuna, "Bence zorluğu yok. Dünyaevi güzel bir şey... Gençler evlenin, başıboş gezmeyin" diyerek, nasihatte bulundu.

çukurun vartolusu erkan kolçak köstendilin evlilik nasihati

Yorumlar