Şeyma Subaşı'dan Itır Esen açıklaması o da mutlu olsun!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra gündemden bir türlü düşmeyen Şeyma Subaşı, Itır Esen ve Ilıcalı hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi!

Şeyma Subaşı'dan Itır Esen açıklaması o da mutlu olsun!

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ile evliliğini bitiren Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve videolarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle boşandıktan sonra her hareketiyle olay olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde kızıyla yurt dışı seyahatine çıkmıştı. Uzun bir süre yurt dışında tatil yapan Subaşı, döner dönmez soluğu alışverişte aldı. Objektiflere takılan Şeyma Subaşı muhabirlerin aşk haberlerini sorması üzerine gülümseyerek, "Ben şu an mutluyum, başka bir şey söyleyemem" dedi. Acun Ilıcalı'nın Itır Esen ile birlikte olduğunu iddiaları hatırlatılması üzerine ise Subaşı "Sosyal medyada öyle şeyler var gördüm. Ben hayatımdan mutluyum. O da mutlu olsun isterim tabi ki" dedi.

''BEN ŞUAN MUTLUYUM BAŞKA BİR ŞEY DİYEMEM''

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra adı Fransız DJ Guido Senia ile anılan Şeyma Subaşı, "Ben şu an mutluyum başka bir şey diyemem" dedi.

"O DA MUTLU OLSUN İSTERİM"

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra önce Miami'ye sonra da Tulum'a giden Şeyma Subaşı, yurda döndü. Bir alışveriş merkezinde kızı Melisa ile alışverişe çıkan Şeyma Subaşı, Fransız DJ Guido Senia ile aşk iddialarıyla ilgili sorulara gülümseyerek, "Ben şu an mutluyum, başka bir şey söyleyemem" dedi. Acun Ilıcalı ile Itır Esen arasındaki aşk dedikodularıyla ilgili de konuşan Subaşı, "Ben hayatımdan mutluyum. O da mutlu olsun isterim tabi ki" açıklamasını yaptı.

acun'un eskı eşi şeymadan ıtır esen açıklaması

 

Yorumlar