Itır Esen Acun Ilıcalı nasıl tanıştı tüm merak edilenleri anlattı!

Şeyma Subaşı'dan geçtiğimiz aylarda boşanan Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen, Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştıklarını anlattı.

Itır Esen Acun Ilıcalı nasıl tanıştı tüm merak edilenleri anlattı!

Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı ile evliliğini tek celsede bitiren Acun Ilıcalı'nın adı son zamanlarda Mıss Turkey birincisi seçildikten sonra tacı geri alınan Itır Esen'le anılıyor. İkili arasında bir aşk mı yaşanıyor? sorusu bu aralar magazin gündeminin en çok merak edilen konularından biri. Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen  Itır Esen, Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştıklarını ve tüm merak edilenleri anlattı. Ünlü model Itır Esen, "Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştınız?" sorusuna cevap vererek, "'Survivor', YouTube projesi üzerine çalışmaya başlayınca Acun Ilıcalı'yla görüşme imkanımız oldu. Haftanın 2-3 günü deneme çekimleri yapıyoruz. Yeni bir proje olduğu için zaten kendisi de yakından ilgileniyor'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

 "KEYİFLİ OLDUĞUNU YAŞAYINCA KENDİM GÖRDÜM"

Ünlü model Itır Esen, "Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştınız?" sorusuna cevap vererek, "'Survivor', YouTube projesi üzerine çalışmaya başlayınca Acun Ilıcalı'yla görüşme imkanımız oldu. Haftanın 2-3 günü deneme çekimleri yapıyoruz. Yeni bir proje olduğu için zaten kendisi de yakından ilgileniyor. Birlikte hem güzel bir proje oluşturuyoruz hem güzel vakit geçiriyoruz. İş ve eğlencenin bu kadar iç içe olacağını birisi söylese inanmazdım. Değişik bir ortamı var Acun Medya'nın... Bunu daha önce çok duymuştum ama bu kadar keyifli olduğunu yaşayınca kendim gördü." ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar