Cüneyt Özdemir ve Atilla Taş arasında Ekrem İmamoğlu gerginliği ortalığı velveleye verme!

Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu ile röportaj yapan Atilla Taş'ı eleştirince ikili birbirine girdi. Özdemir, Atilla Taş'a demediğini bırakmadı.

Cüneyt Özdemir ve Atilla Taş arasında Ekrem İmamoğlu gerginliği ortalığı velveleye verme!

Ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ve şarkıcı Atilla Taş birbirlerine girdiler. Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu ile röportaj yapan Atilla Taş'ı eleştirince ikili arasında gerilim yaşandı. Özdemir, "Atilla Taş'a bile röportaj verdi'' dediğinin ileri sürülmesi üzerine Atilla Taş Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. Taş, Özdemir'in gazeteciliğine atıfta bulununca ikili arasında gerginlik yaşandı. 

"BENİ KÜÇÜMSÜYORSUN"

Atilla Taş, dün attığı tweette, "Cüneyt Özdemir aklın sıra "İmamoğlu Atilla Taş'a bile çıktı" diyerek beni küçümsüyorsun. Sen Amerika'da mabadın korunaklı sus pusken ben Silivri'de volta atıyordum. Bir vakit internetten canlı yayın için ricalarını kırmadığımı da unutmuşsun Bay snoby Cücü." dedi.

Cüneyt Mzdemir ve AtillaTaş birbirine girdi velveleye verme!.

''SEN YETER Kİ HAM ÇÖKELEK SÖYLEME''

Taş'a cevap veren Cüneyt Özdemir ise, "Sevgili Atilla kardeşim havadan nem kapıp yersiz yere ortalığı velveleye verip atarlanmalarının nedenini tahmin edebiliyorum, orantısız hakaret kelimelerini de bu ruh haline verip yine 'eyvallah' diyorum. Sen yeter ki 'ham çökelek' söyleme, onu artık kaldıramam bak!" cevabını verdi. Şarkıcı Atilla Taş, Özdemir'in Ham Çökelek hakkındaki söylemine ise şarkının klibini paylaşarak "Al açılırsın" karşılığını verdi.

 

Yorumlar