Demet Akalın takaipçisine 'namusumla oynatmam' diyerek dava açtı!

Demet Akalın'ın bir takipçisinin kendisine yaptığı photoshop namus meselesi oldu! Akalın ''Namusumla oynatmam'' deyip tazminat davası açmaya hazırlanıyor!

Demet Akalın takaipçisine 'namusumla oynatmam' diyerek dava açtı!

Demet Akalın, bir takipçisinin photoshopuna çıldırdı. Takipçisinin kendisine mesaj atmış gibi photoshop yapmanı üzerine ''Namusumla dalga geçirtmem'' diyen Akalın dava açacağını açıkladı. takipçisinin, ''Fotoğraflarını görüyorum çok yakışıklısın canım. Biz konser için Adana'ya da geleceğiz haberin olsun'' fotoğrafını görünce çileden çıktı! Akalın sosyal medya hesabından dava açacağını açıklayarak takipçisine sert sözler sarfetti!

Bir sosyal medya kullanıcısı Demet Akalın sanki kendisine mesaj atmış gibi photoshop yaparak fotoğrafı Demet Akalın'a gönderdi. Üzerinde oynandığı belli olan fotoğrafı gören Demet Akalın çılgına döndü. Twitter üzerinden açıklama yaparak sert cümleler kurdu.

''NAMUSUMLA DALGA GEÇİRMEM''

Demet Akalın kendi ağzından yazılmış gibi görünen mesajları görünce çılgına döndü. Sosyal medya hesabından "Asılıyormuşum bu çocuğa! Ulan yazımla sesimle kıyafetimle her şeyle dalga geçmenize gülerim ama namusumla dalga geçirmem. Savcılığa gidince de aynı delikanlılığı bekliyor avukatım. Sakın şaka yaptımla yırtarım sanma, güzel bir de tazminat davası açacağım sana. Seni terbiyesiz!" açtı ağzını yumdu gözünü.

demet akalın takipçisine tazminat davası açıyor

Yorumlar