Demet Akalın Tarkan'ın paylaşımı korkuttu herkes Tarkan'a ne olduğunu soruyor!

Demet Akalın'ın Tarkan paylaşımı yürekleri ağıza getirdi! Tarkan'ın fotoğrafını paylaşıp yazdığı yazı korkuttu!

Demet Akalın Tarkan'ın paylaşımı korkuttu herkes Tarkan'a ne olduğunu soruyor!

Demet Akalın'ın Tarkan paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Tarkan'ın fotoğrafını paylaşan Demet Akalın yazdığı yazıyla yürekleri ağıza getirdi! Akalın, Tarkan'ın fotoğrafını paylaşarak küçük çocuklara yardım ettiği için teşekkür etti. Ancak birçok takipçi Tarkan'a bir şey olduğu gerekçesi ile ayaklandı!

TARKAN'A NE OLDU?

Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirerek Megastar Tarkan hakkında yazdığı yazıyla paylaşımla gündeme geldi. Tarkan hakkında yaptığı paylaşımla Tarkan'a teşekkür etmek isterken konunun farklı yerlere gitmesine neden oldu.  Akalın'ın yaptığı paylaşımla Megastar'a bir şey olduğu düşüncesine neden olan Akalın ikinci bir açıklama yaptı. 

"ALLAH SENİ KIZINA VE EŞİNE BAĞIŞLASIN"

Instagram'da Tarkan'ın fotoğrafını paylaşan Demet Akalın, altına "Sen benim için gelmiş geçmiş en koca yürekli, merhametli, mütevazı dünya starısın! Seni çok seviyorum... Allah seni kızına, eşine bağışlasın... Hem Hicran'ımıza hem Esila'ya acil şifalar... Senin sesin ilaç olsun, bugün gözümde dahada büyüyen Tarkan!" notunu düştü.

demet akalın tarkan paylaşımı olay olduç

YORUM YAĞDI!

Akalın'ın Tarkan hakkındaki paylaşımını görenler, "Bir şey oldu sandım", "Ne olmuş Tarkan'a", ve "Öyle bir yazı yazmışsın ki bir şey oldu sandık" gibi yorumları yapıldı. Demet Akalın, gelen tepkiler üzerine ikinci bir mesaj yayınlayarak "Çok hasta bir kızı aradı!" dedi.

demet akalın tarkan paylaşımı

Yorumlar