Merve Sanay'ın iç çamaşırlı yatak pozu sosyal medyayı salladı!

Her paylaşımı olay olan ünlü sosyal medya fenomeni Merve Sanay, bu kez de iç çamaşırıyla yatakta meyve yediği anları takipçilerinin beğenisine sundu!

Merve Sanay'ın iç çamaşırlı yatak pozu sosyal medyayı salladı!

Her bir paylaşımı ayrı olay olan Merve Sanay yine adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gögüslerini yaptıran ünlü sosyal medya fenomeni Sanay'ın Instagram paylaşımı sosyal medyayı salladı. İç çamaşırıyla yatakta meyve yerken çekildiği fotoğrafı paylaşan Merve Sanay takipçilerinden tam not aldı. 

 İÇ ÇAMAŞIRIYLA YATAKTA POZ VERDİ 

Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği paylaşımlarla çok konuşulan Merve Sanay, geçtiğimiz günlerde gögüslerine silikon yaptırdığını söylemiş ve paylaştığı fotoğrafla sosyal medyada olay olmuştu. Ünlü sosyal medya fenomeni yine yaptı yapacağını ve yatakta iç çamaşırıyla meyve yerken fotoğraf çektirip takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşıma, ''sizin sevdiğiniz meyve hangisi'' notunu düşen Sanay bu fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı. Sanay'ın bir takipçisi, ''Bu nasıl bir çekicilik'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi, ''harika görünüyorsun'' yorumunu yaptı. 

İç çamaşırıyla yatakta meyve yiyen Merve Sanay sosyal medyayı salladı!

Yorumlar