Demet Akalın'ın yüzü neden yandı 20 yaş gününde yaşanan üzücü olayı anlattı!

Demet Akalın'ın yüzü nasıl yandı? 20. Yaş gününde yaşanan üzücü olayı sosyal medya hesabından paylaşan Akalın'ın takipçilerini korkuttu.

Demet Akalın'ın yüzü neden yandı 20 yaş gününde yaşanan üzücü olayı anlattı!

Her yaptığı hareketle ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın, dün   sosyal medya hesabından öyle bir fotoğraf paylaştı ki takipçilerinin yüreği ağzına geldi. Sosyal medyada moda olan #tbt etiketli fotoğraf paylaşan ünlü şarkıcı 20. yaş gününde yaşanan üzücü olayın fotoğrafını takipçileri ile paylaştı. Yanmış yüzünün fotoğrafını paylaşan Akalın, bu hali ile takipçilerini şoke etti. Peki Demet Akalın'ın yüzü neden yandı? Demet Akalın'ın yüzü nasıl yandı? Akalın'ın bu fotoğrafından sonra olayın iç yüzünü bilmeyen takipçileri bu sorunun yanıtını merak etmeye başladı. Bizde elmaelma.com olarak sizlere ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın yüzünün neden yandığının yanıtını detaylıca hazırladık. 

UÇAN BALON PATLADI YÜZÜ YANDI

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından #tbt etiketli bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafın sosyal medyada moda olan #tbt etiketli en dikkat çekici paylaşımlar arasına gireceği kuşkusuz. Akalın yıllar önce başına gelen bir kaza sonrası yüzünün yanmış halini paylaşınca takipçileri şoke oldu. Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın uçan balondan yüzü yandı. 

YÜZÜ CAYIR CAYIR YANDI

Demet Akalın belli aralıklarla bu fotoğrafı #tbt etiketi yapıp takipçilerine uyarılarda bulunuyor. Bundan bir kaç sene önce aynı fotoğrafı paylaşan Akalın, ” Uçan balondan yanmıştım yıllar yıllar önce! Tekrar uyarayım dedim. Bebeklere gazlı balon asla almayın! Güzel bir #tbt olmadı ama çok acılı yıldı.”notunu düşmüştü.  Dün yaşadığı korkunç kazanın fotoğrafını yeniden paylaşan Demet Akalın, ''Kimse bana acıdan bahsetmesin😣😣😣yanık çok fenaydı çook'' #tbt#balonyanığı notunu düşerek yaşadığı korku dolu anları takipçileriyle paylaştı.

FOTOĞRAFA BİNLERCE YORUM YAĞDI! 

Demet Akalın'ın bu fotoğrafına binlerce yorum yağdı. Bir takipçisi ''çok geçmiş olsun ablacım'' yorumunda bulunurken bir başka takipçisi, ''Allah bir daha yaşatmasın Demom'' yorumunda bulundu. 

 

demet akalın'ın sevenlerine kötü haber! Yüzü cayır cayır yandı!.

 

 

Yorumlar