Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe'nin babası kim bikinili fotoğrafına yapılan yorumlara çok sinirlendi!

Eski manken Deniz Akkaya kızıyla birlikte paylaştığı bikinili pozlara gelen yorumları görünce öfkeden deliye döndü, sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe'nin babası kim  bikinili fotoğrafına yapılan yorumlara çok sinirlendi!

Geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden eski manken Deniz Akkaya'yı bir takipçisi yaptığı yorumla çileden çıkardı. Deniz Akkaya kızı Ayşe ile olan bikinili fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Bu paylaşımın ardından Deniz Akkaya'nın bazı takipçileri fotoğrafa eleştiri yağdırdı. Paylaşıma gelen eleştirilere daha fazla dayanamayan Akkaya, isyan etti. Bir takipçisinden kendisine gelen yorumu ifşa eden Deniz Akkaya, demediğini bırakmadı. Deniz Akkaya'ı bu kadar sinirlendiren olay sonrası kızı Ayşe merak edildi. Özellikle kızı Ayşe'nin babasının kim olduğu çok arandı. Deniz Akkaya'nın Kızı Ayşe, Ayşe Önbilgin. Babası Efe Önbilgindir. Eski TNT müdürü olan Efe önbilgin, iddialara göre Deniz Akkaya'yı yanında çalışırken hamile bıraktığı biliniyor. 

AKKAYA'DAN ELEŞTİRİLERE SERT YANIT! 

Deniz Akkaya kızı Ayşe ile birlikte çektirdiği bikinili fotoğrafa gelen yorumları görünce ateş püskürdü. Akkaya, gelen yorumlara daha fazla dayanamayıp, tek tek ifşa etti ve ardından isyan etti. Kendisine yaptığı yorumlara yanıt veren takipçisine çok kızan Akkaya "Çocukların mayolu fotoğraflarına bakıp böyle şeyler aklına getirip had aşan saçma şeyler yazacak sonra akıl vereceksin" yorumunda bulundu.

deniz akkaya kızı ayşe bikinili pozları olay!

sinirden deliye döndi ifşa etti sapık ruhlu!.

Akkaya hızını alamayıp sözlerine şöyle devam etti: "Sapık ruhlu kadınlar... Bize dil uzatmanız bitti sıra çoluğa çocuğa geldi. Yaz günü mayo giymiş bir kız çocuğuna yaptığı yoruma bak! Sizin gibiler yüzünden ülkede adamlar sokakta kadınları gözleri ile taciz etmeyi kendinde hak sayar oldu."

deniz akkaya sinirden deliye döndü ve ifşa etti!.

Yorumlar