Deniz Çakır başörtülü kadınlara sözlü taciz 'Burası Arabistan mı!'

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, ünlü bir AVM'nin popüler kafelerinde başörtülü kadınları görünce fotoğraflarını çekip olay çıkardı!

Deniz Çakır başörtülü kadınlara sözlü taciz 'Burası Arabistan mı!'

Deniz Çakır dünyaca ünlü markaların bulunduğu bir AVM'de popüler bir kafede başörtülü kadınların fotoğrafını çekerek olay çıkardı! Kafede bulunan 6 başörtülü kadına ''Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!'' diyerek sözlü tacizde bulundu!

Sabah'ın haberine göre başörtülü kadınların fotoğraflarını çekerek rahatsızlık veren Deniz Çakır'ın şoke eden bu tavrı karşısında etraftaki bir çok insandan ''Kendinize gelin!'' şeklinde tepki aldı. Geçtiğimiz pazar akşamında çok fazla alkol aldığı ve alkolün etkisiyle yan masasında bulunan başörtülü kadınları hedef alıp sözlü tacizde bulundu!

Oyuncu geçtiğimiz pazar akşamı iki kız arkadaşıyla beraber dünyaca ünlü markaların bulunduğu bir AVM'ye gitti. Üçlü arkadaş AVM'nin oldukça popüler olan bir kafeye oturduktan sonra şoke eden olaylar yaşandı. 

PERSONELDEN VE MÜŞTERİDEN BÜYÜK TEPKİ ALDI!

Çakır arkadaşlarıyla mekana oturur oturmaz yan masalarında bulunan 7 kişilik gruptan oluşan 6'sı başörtüşü kadınları hedef alarak "Arabistan mı burası? Ne geziyorsunuz buralarda" diyerek sözlü tacizde bulundu. Mekanda başörtülü kadınların fotoğraflarını çekmeye başlayınca Çakır'ın yanında bulunan arkadaşları da şoke oldu.

deniz çakır başörtülü kadınların fotoğrafını çekip sözlü tacizde bulundu

Deniz Çakır'ın arkadaşları yan masadaki başörtülü kadınlardan özür dileyerek utanç duydular.  Olaylar yaşanırken mekanda bulunan müşterilerden ''Kendinize gelin!'' şeklinde sert tepkilerin almasına neden oldu. Mekanda bulunan personel ortamı yumuşatmaya çalışırken mekanda derin bir sessizlik oldu.

Yorumlar 2 yorum