Deniz Satar kimdir TRT spikeri yayın öncesi rap yaptığı video ile çok konuşuldu!

TRT spikeri Deniz Satar yayın öncesi rap yaptığı videoyu paylaştı kısa sürede büyük ilgi gördü! Yaptığı rap ile sosyal medyada çok konuşulanlar listesine girdi!

Deniz Satar kimdir TRT spikeri yayın öncesi rap yaptığı video ile çok konuşuldu!

Yayın öncesi yaptığı rap videoyu sosyal medya hesabında paylaşan TRT spikeri kısa sürede çok konuşulanlar listesine girdi. Yaptığı raple sosyal medyayı sallayan 32 yaşındaki TRT spikeri Deniz Satar kimdir? Deniz Satar nereli evli mi? gibi merak edilen sorulara konu oldu. İşte Deniz Satar hakkında sıklıkla merak edilen soruların yanıtını elmaelma.com okurları için bir araya getirdik!

YAYIN ÖNCESİ RAP YAPTI!

Yayın öncesi rap yaparak eğlenceli vakit geçiren TRT spikeri Deniz Satar performansı ile hem güldürdü hem de çok konuşuldu. 32 yaşındaki ünlü spiker yayın öncesi rap yaptığı videoyu sosyal medyada paylaşarak kısa sürede büyük ilgi topladı. TRT Spor'da spor spikerliği yapan Deniz Satar, Instagram'dan paylaştığı videoyla sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu.

TRT SPİKERİ DENİZ SATAR KİMDİR? İŞTE ÖZEL HAYATINA DAİR MERAK EDİLENLER!

Deniz Satar kimdir, TRT Spor'da yayınlanan 'İlk Baskı' programının sunucusudur. Deniz Satar, 1987 yılında İzmir'de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. Konya'da Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Liseden mezun olduktan sonra İzmir'deı Kordon Tv'de canlı müzik programı sundu.

Deniz Satar, Konya'da okuduğu yıllarda Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin uygulama birimi olan ve aynı zamanda yerel yayın yapan Üntv'de canlı haber programı yapıp sundu. Konya'nın ulusal televizyon kanalı olan Kontv spor servisinde staj yaptığı dönemde Konya Tenis ve Dağcılık kulübünün çıkarmış olduğu spor dergisi Konkort'ta köşe yazarlığı yaptı.

2008 yazında başlayan staj dönemi Tv8 haber merkezi, Digitürk içerik/ kreatif gibi departmanlarla sürdü. 3.sınıfta 2010 yılında ise Trt Müzik kanalında 'Şenlik Ateşi' adında festival gezi programı sundu. Mezun olacağı son yıl yurt dışında 6 aylık bir dil eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra 2012 yılında Trt spor kanalında hafta içi her sabah yayınlanan "İlk Baskı" adlı sabah spor programının talk şov programını sunuculuğunu yaptı.

2013 yılının ilk ayından bu yana Fanatik Gazetesi'nde editör ve Web Tv spikeri olarak görev yapmaktadır. Özel çalışmalarının arasında Kongre, Konferans, Etkinlik sunuculuğuna da yer verdi. Ve aynı zamanda hafta sonları TRT Spor ekranlarında yayınlanan 'Spor Keyfi'ni sundu.

Yorumlar