Deren Talu kimdir kaç yaşında mini eteğiyle hayran bıraktı

Deren Talu kimdir kaç yaşında? Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'nun süper mini elbiseli paylaşımı takipçilerinden tam not aldı.

Deren Talu kimdir kaç yaşında mini eteğiyle hayran bıraktı

Defne Samyeli'nin 15 yaşındaki kızı Deren Talu adından söz ettirmeye devam ediyor. Kariyer olarak annesinin izinden gitmeye karar veren Deren mankenlik mesleğine ilk adımını atmıştı. Deren Talu son paylaşımıyla takipçileri tarafından yine çok konuşuldu. Instagram hesabından süper minili elbisesiyle takipçilerini mest eden Talu, paylaşımıyla kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Talu'nun bir takipçisi paylaşıma, "Güzellik konusunda annenizle yarışıyorsunuz." yorumunu yaptı.

''ANNENİZLE YARIŞYORSUNUZ''

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu paylaşımıyla takipçileri tarafından çok konuşuldu. Talu'nun bir takipçisi paylaşıma, "Güzellik konusunda annenizle yarışıyorsunuz." yorumunu yaptı.

deren talu

SÜPER MİNİ ELBİSESİYLE TAKİPÇİLERİNİ MEST ETTİ! 

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerini kendine hayran bıraktı. Instagram hesabından süper minili elbisesiyle takipçilerini mest eden Talu, paylaşımıyla kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Talu'nun bir takipçisi paylaşıma, "Güzellik konusunda annenizle yarışıyorsunuz." yorumunu yaptı.

deren talu

"ANNEM BENİM İÇİN İLHAM KAYNAĞI" DEMİŞTİ

Talu daha önce annesiyle ilişkisini de şu sözlerle anlatmıştı: "Diğer kız çocuklarını bilemem ama, bizim annemizle aramızda gerginlik hiç olmaz. Bizim ilişkimiz birbirini kayıtsız şartsız desteklemek üzerine. Genç yaşta çalışma hayatına atılmış ve yaptığı her işle Türkiye'nin en tanınan yüzlerinden biri olması, benim içine doğduğum bir realite. Bu ve annemin her işi çok ciddiye alarak kişisel başarı çıtasını hep yukarı taşıması benim için sonsuz bir ilham ve motivasyon kaynağı. Ayrıca, bir kadın olarak hayal ettiklerini ve kendini gerçekleştirme yolculuğu, çok saygı duyduğum ve kendim için de seçtiğim bir yol."

deren talu

DEREN TALU KİMDİR? 

Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızı olan Deren Talu, 1997 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir.) Lise eğitimini ENKA Okulları'nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles'ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu'nun defilesinde attı.

deren talu deren talu

Yorumlar