Deren Talu'nun yeni sevgilisi Eremcan Acar kimdir gönlünü kaptırdı!

Deren Talu'nun yeni sevgilisi Eremcan Acar kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Eremcan Acar, Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu'nun kalbini çaldı.

Deren Talu'nun yeni sevgilisi Eremcan Acar kimdir gönlünü kaptırdı!

Magazin gündeminde adını sıklıkla duyduğumuz Defne Samyeli'nin güzel kızı Deren Talu'nun bir dönem medya patronu Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Deren Talu iddiaları yalanlamıştı. Şimdi'de Talu'nun yeni sevgilisinin bir dönemin çapkın iş adamı Erdal Acar'ın oğlu Eremcan Acar olduğu iddia edildi. Peki Deren'in gönlünü kaptırdığı, 2 yıl önce Aylin Koç ile ilişki yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Eremcan Acar kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi okulda okuyor? Elmaelma.com olarak bu sorulara detaylı bir yanıt hazırladık.

ORTAK DOSTLARI SAYESİNDE TANIŞTILAR

Sosyetik delikanlı, güzelliğiyle kısa sürede yıldızı parlayan Deren Talu'yu yakın markaja aldı. Eremcan Acar, boy gösterdiği davetlerde tüm bakışları üzerine toplayan, cesur paylaşımlarıyla da sosyal medyayı sallayan 22 yaşındaki modeli Instagram'da takibe aldı. Deren Talu ise Eremcan Acar'ın ilgisine başta temkinli davrandı. Ancak Eremcan, modelle ortak dostları sayesinde tanışmayı başardı.

GİZLİ GİZLİ GÖRÜŞTÜKLERİ İDDİA EDİLDİ

İddiaya göre ikili, bir süredir gizli gizli görüşüp birbirlerini tanımaya çalışıyor. Genç çiftin Eremcan Acar'ın üniversite eğitimi gördüğü Londra'da bir araya geldiği de konuşulanlar arasında. Londra'da başlayan arkadaşlıkları 2017 yazında aşka dönüşen Eremcan Acar ile Aylin Koç'un ilişkisi ise birkaç ay sonra bitti. Aylin Koç, şimdilerde Bennu Gerede'nin oğlu Dilan'la aşk yaşıyor.

EREMCAN ACAR KİMDİR? 

Bir dönemin çapkınlarından olan iş insanı Erdal Acar, bayrağı eski eşi Emel Yıldırım'dan olan oğlu Eremcan Acar'a devretti. 20 yaşındaki Eremcan Acar, 2017'de merhum iş insanı Mustafa Koç'un küçük kızı Aylin Koç ile yaşadığı aşkla gündem olmuştu.Aylin Koç ile kısa bir süre sonra yollarını ayıran genç adam, özel hayatında gaza bastı. Eremcan Acar'ın son gözdesi ise Defne Samyeli'nin eski eşi mimar Eren Talu'dan olan büyük kızı Deren Talu oldu.Sosyetik delikanlı, güzelliğiyle kısa sürede yıldızı parlayan Deren Talu'yu yakın markaja aldı. Eremcan Acar, boy gösterdiği davetlerde tüm bakışları üzerine toplayan, seksi paylaşımlarıyla da sosyal medyayı sallayan 22 yaşındaki modeli Instagram'da takibe aldı. Genç adam, Deren Talu'nun paylaşımlarını da beğeni yağmuruna tuttu.Deren Talu ise Eremcan Acar'ın ilgisine başta temkinli davrandı. Ancak Eremcan, modelle ortak dostları sayesinde tanışmayı başardı.

Defne'nin kızı Deren çapkın iş adamının oğluna gönlünü kaptırdı1

 

Yorumlar