Didem Soydan Lider Şahin'le sevgili mi fotoğraftaki detay gözlerden kaçmadı!

İrem Derici'nin sevgiliyken tanıştırdığı Lider Şahin ve Didem Soydan aşk yaşamaya başladı. Soydan'ın Lider Şahin'in mekanındaki fotoğrafı kafaları karıştırdı!

Didem Soydan Lider Şahin'le sevgili mi fotoğraftaki detay gözlerden kaçmadı!

Ünlü model Didem Soydan, usta sanatçı Selam Şahin'in oğluyla aşk yaşamaya başladı. İrem Derici'nin sevgiliyken tanıştırdığı Lider Şahin ve Didem Soydan'ın beraber görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü manken Didem Soydan geçtiğimiz hafta tatilinin bir bölümünü sevgilisi Lider Şahin'in ortağı olduğu Çeşme'de bulunan mekana gitti. Sevgilisine destek olmak için, sosyal medya hesabından mekan ismini etiketleyerek paylaşımlar yaptı.

DİDEM SOYDAN VE LİDER ŞAHİN AŞK MI YAŞIYOR?

Magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ile daha karşı karşıyayız. İddialara göre İrem Derici'nin sevgiliyken tanıştırdığı Lider Şahin ve Didem Soydan aşk yaşamaya başladı.Ünlü mankenin Soydan'ın Şahin'e destek olmak için sosyal medya hesabından ortağı olduğu mekanın ismini etiketleyerek paylaşımlar yapması dikkat çekti. 

Didem Soydan Lider Şahin'le sevgili mi fotoğraftaki detay gözlerden kaçmadı!.

İREM DERİCİ İLE 1 SENE AŞK YAŞAMIŞLARDI

İrem Derici ve Lider Şahin aşkı 1 yıl sürmüştü. İlişkilerini 2017 yılında sonlandıran çiftten Lider Şahin, verdiği kilolardan dolayı uzun bir süre hastanede tedavi gören İrem Derici'yi yalnız bırakmamış günlerce hastanede kalmıştı.

 

 

Yorumlar