Dilara Tor kimdir ünlü oyuncu AVM'de cep telefonu çalarken yakalandı!

Ünlü oyuncu ve seslendirme sanatçısı Dilara Tor AVM'de cep telefonu çalarken güvenlik kameralarına yakalandı!

Dilara Tor kimdir ünlü oyuncu AVM'de cep telefonu çalarken yakalandı!

Ünlü oyucu ve seslendirme sanatçısı Dilara Tor cep telefonu çalarken yakalandı. Bir Mecidiyeköy'de bir AVM'nin X-Ray cihazında güvenlik kameralarına yakalanan Dilara Toy cep telegonu çaldığı için yargılanıyor. Bir döneme damga vuran Ruhsar gibi birçok dizide rol alan oyuncu Dilara Toy kimdir, hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Ünlü oyuncu şimdi cep telefonu çaldığı iddialarıyla yargılanıyor.

CEP TELEFONU ÇALARKEN YAKALANDI

Oyuncu Dilara Tor bir AVM'de cep telefonu çalarken yakalandı. Bir çok dizi ve filmde rol alan aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Dilara Tor Taygun A. isimli bir kişinin telefonunu çaldığı gerekçesi ile yargılanıyor. Cep telefonu çalarken güvenlik kameralarına yakalanan Dilara Tor'un 15 yıla kadar hapsi isteniyor.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Sabah gazetesinin haberine göre AVM'de dolaşırken telefonunun olmadığın fark eden Taygun A. isimli bir kişi güvenlik noktasına giderek telefonun olmadığını söyleyerek güvenlik kameralarından bir kadının telefonunu aldığını görür. Cep telefonunun çalındığı gerekçesi ile savcılığa koşan Taygun A. isimli kişi oyuncudan şikayetçi olarak 15 yıla kadar hapsi isteniyor. Oyuncu Dilara Tor savunmasında ise telefonu yanlışlıkla aldığını söyledi.

Yorumlar