Turizm Bakanı'nın eşi Pervin Ersoy paylaşımıyla Alişan'ı ti'ye alırken tepki topladı!

Turizm Bakanı'nın eşi Pervin Ersoy Alişan'ın yeğenlerine verdiği bayram harçlığını ti'ye almak için çalışanına 100 dolar verirken çektirdiği fotoğraf tepki aldı

Turizm Bakanı'nın eşi Pervin Ersoy paylaşımıyla Alişan'ı ti'ye alırken tepki topladı!

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy Alişan'ın yeğenlerine bayram harçlığı olarak dolar vermesinin ardından ti'ye almak için çalışanına el öptürerek 100 dolar verdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Espiri amaçlı paylaşım yapan Turizm Bakanı'nın eşi Pervin Ersoy tepki topladı. Fotoğrafı Alişan'ı ti'ye almak için paylaştığını söyleyen Ersoy takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

ÇALIŞANINA EL ÖPTÜRÜP 100 DOLAR VERDİ

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, çalışanına el öptürüp 100 dolar verdiği anı fotoğraflayarak sosyal medya hesabından Alişan'ın bayramda yeğenlerine dolar harçlık verdiğini ti'ye aldığını yazarak paylaşmıştı. Ancak Ersoy yaptığı paylaşımla açıklama yapmasına rağmen tepki topladı. Alişan'ı ti'ye almak için paylaşım yaptığını söyleyen Pervin Ersoy yinede takipçileri tarasında topa tutuldu. 

"YANIMDA ÇALIŞAN PERSONELİMLE ESPİRİ YAPTIK"

Turizm Bakanı'nın eşi Pervin Ersoy paylaşımın ardından kendisine gelen tepkilere yeniden açıklama yaparak ardından şu mesajı paylaştı: ''Ya açıkladım espriyi ne olur yapmayın Allah aşkına Alişan dolar dağıtmış yeğenlerine bugün onu ti ye aldık. Yanımda çalışan personelime espri yaptık diye yazdım yapmayın ne olur ben o kadar salak mıyım açıklayarak koydum yine okumadan dünya kadar yazıyorsunuz. Sizlerin bu tepkilerini bilecek kadar aklım var benim. Lütfen yapmayın'' dedi.

İşte Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi PErvin Ersoy'un Alişan'ı ti'ye almak için yaptığı o paylaşım...

turizm bakanı eşi pervin ersoy

 

Yorumlar