Ebru Gündeş makyajsız fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Hadise'nin "Makyajsız daha güzeliz, hadi fotoğraflarımızı paylaşım" çağrısına uyarak makyajsız fotoğrafını paylaştı.

Ebru Gündeş makyajsız fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu!

Makyajsız lüks bir mekandan çıktığı için eleştirilen Hadise, Instagram'dan yaptığı açıklamada özgür olduklarını söyleyerek ünlü isimleri makyajsız fotoğraflarını paylaşmaya davet etmişti. Doğal haline gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Hadise, yatakta çektiği fotoğrafını paylaşarak "Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin" çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Göksel, Özge Özpirinçci, Hatice ve model Didem Soydan gibi birçok ünlü isim Hadise'ye destek vermişti.  Hatise'nin çağrısına uyarak makyajsız fotoğrafını paylaşan bir isim de Ebru Gündeş oldu. Ebru Gündeş'in makyajsız fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum yağdı.  

MAKYAJSIZ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI 

Ünlü şarkıcı Hadise'nin "Makyajsız daha güzeliz, hadi fotoğraflarımızı paylaşım" çağrısına destek veren Ebru Gündeş'i hayranları da yalnız bırakmadı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gündeş'in makyajsız haline binlerce beğeni ve yorum geldi.  Gündeş'in fotoğrafını gören hayranları, 'İşte masumiyet', 'Sahneye makyajsız çık, çok güzelsin', '7 cihana örnek olacak güzellik' gibi yorum yaptı.

ebru gundes'ın makyajsız halı olay oldu!.

 

Yorumlar