Gökhan Çıra, "İnşallah Selin Ciğerci ölür" yorumunu görünce öfkeden deliye döndü!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile nişanlı olan futbolcu Gökhan Çıra, bir takipçisinin "İnşallah Selin Ciğerci ölür" yorumu görünce öfkeden deliye döndü!

Gökhan Çıra, "İnşallah Selin Ciğerci ölür" yorumunu görünce öfkeden deliye döndü!

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Ciğerci, futbolcu Gökhan Çıra ile evlenmeye hazırlanıyor. Çiftin düğün tarihi 28 Ekim olarak belirlendi.Geçtiğimiz aylarda nişanlanan çift sosyal medyanın en çok konuştuğu çiftler arasında yer alıyor. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın beraberliği birçok kişi tarafından olumlu değerlendirilirken birçok kişinin de eleştirilerine maruz kalıyor. Çifti eleştiren bir sosyal medya kullanıcısının "İnşallah Selin Ciğerci geçirdiği ameliyatlardan ölür o zaman sen benim olursun" yorumunu yapmasıyla Gökhan Çıra öfkeden deliye döndü.

GÖKHAN ÇIRA'YI SİNİRLENDİREN YORUM! 

Beraberliklerini gözler önünde yaşamaktan çekinmeyen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, birçok takipçisinin de olumsuz eleştirisiyle karşı karşıya kalıyor. Geçtiğimiz gün bir takipçiden Gökhan Çıra'yı şoke eden bir yorum geldi.Sosyal medya kullanıcısı, "İnşallah Selin Ciğerci geçirdiği ameliyatlardan ölür o zaman sen benim olursun" yorumunu yapın Çıra, öfkeden deliye döndü. Gökhan Çıra'nın  takipçisine verdiği yanıt olay oldu. Çıra, "Senin nasılkalbin var ya Allah aşkına" yorumuyla karşılık verdi.

insallah selın olu yorumunu goren gokhan cıra delıye dondu!.

Yorumlar