Ebru Şancı Alpaslan Öztürk bebekleri için 20 bin TL'ya oyuncak aldı!

Ebru Şancı ve eşi Alpaslan Öztürk bebekleri Ceylin ve Mila'ya oyuncak almak için kesenin ağzının açtı 20 bin TL'ye oyuncak ev aldılar.

Ebru Şancı Alpaslan Öztürk bebekleri için 20 bin TL'ya oyuncak aldı!

Ebru Şancı ve eşi Alpaslan Öztürk bebekleri Ceylin ve Mila için 20 bin TL değerinde oyuncak yaptırdı! 2 buçuk sene önce ikiz bebeklerini dünyaya getiren Ebru Şancı ikiz kızları Ceylin ve Mila için karı koca kesenin ağzını açtı! Ünlü çift bahçelerine 20 bin TL değerinde oyun evi yaptırıyor.

2015 YILINDA İKİZ BEBEKLERİ OLDU!

2015 yılında Göztepeli futbolcu Alpaslan Öztürk evlenen Ebru Şancı, Ekim 2016'da ikizleri Mila ve Ceylin'i dünyaya getirmişti. İkiz kızları için kesenin ağzını açan çift bu sefer bahçeye oyun evi yaptırıyor.

Bebekleri için hiçbir masraftan kaçınmayan Alpaslan ve Ebru çifti, kesenin ağzını açtı. Çift, 2 buçuk yaşındaki ikizleri için 20 bin TL değerinde oyuncak ev yaptırıyor.

MİNİK VİLLA YAPTIRIYOR!

Lüks bir villada oturan Şancı, kızları Ceylin ve Mila için bahçeye 5 metrekare büyüklüğünde oyun evi yaptırıyor. Evde mutfaktan banyoya kadar her şey var. Ebru Şancı, 2.5 yaşındaki kızları Mila ve Ceylin'in villasına 20 bin lira verecek. İşte çiftin bebeklerine yaptıracakları minik villa...

ebru şancı alpaslan öztürk ikiz bebekleri için kesenin ağzını açtı

ebru şancı ikizleri için 20 bin tl harcadı

Yorumlar