Ekmek Teknesi Semih Ürgün kimdir kansere yenik düştü hayatını kaybetti!

Bir döneme damga vuran dizilerden olan 'Ekmek Teknesi' dizisinde rol alan Talat Semih Ürgün kansere yenik düştü hayatını kaybetti!

Ekmek Teknesi Semih Ürgün kimdir kansere yenik düştü hayatını kaybetti!

Bir süredir Dokuz Eylül Üniversitesi'nde kanser tedavisi gören Talat Semih Ürgün hayatını kaybetti. Talat Semih Ürgün bir döneme damga vuran dizilerden olan Ekmek Teknesi'nde rol almıştı. Bu sabah hayatını kaybeden sevilen oyuncu Talat Semih Ürgün kansere yenik düştü. Ekmek Teknesi'nde 'Vefa Efendi' karakterini canlandıran Talat Semih Ürgün kimdir? Nereli, evli mi? İşte sevilen oyuncu Talat Semih Ürgün hayatında merak edilen tüm detaylar! 

EKMEK TEKNESİ DİZİSİNİN SEVİLEN OYUNCUSUYDU!

Ekmek Teknesi'nin sevilen oyuncusu olan Talat Semih Ürgen bir döneme damga vuran dizide 'Vefa Efendi' karakterini canlandırmıştı. Bir süredir kanser tedavisi gören Semih Ürgün bu sabah hayatını kaybetti. Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde rol almıştı. Sevilen oyuncu bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede kansere yenik düştü.

KUZGUNCUĞA GÖMÜLECEK

9 Eylül Üniversitesinde bir süre kanser tedavisi gören Talat Semih Ürgen'den bu sabah kötü haber geldi. Yakın dostları ve sevenlerininde katılacağı cenaze Kuzguncuk Camii'nde cuma namazından sonra kılınacak. Cenaze namazından sonra sanatçı son yolculuğuna uğurlanacak.

EKMEK TEKNESİNİN 'VEFA EFENDİSİ' TALAT SEMİH ÜRGEN KİMDİR? EVLİ Mİ?

Ekmek Teknesi adlı dizide 'Vefa Efendi' karakterine hayat veren Talat Semih Ürgen en son Heredot, Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi, Cevdet Saati'nde rol almıştır. Ancak Bir döneme damgasını vuran Ekmek Teknesi adlı dizide hafızalara 'Vefa Efendi' karakteriyle kazınan Talat Semih Ürgen 9 Mayıs 2019 tarihinde kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.

Yorumlar