Ekranda kapalı giyinen Hadise sosyal medya paylaşımlarıyla ağızları açıkta bıraktı!

Ekranlarda giyim konusunda titiz davranan Hadise, sosyal medya hesabından göğüs dekolteli paylaşımıyla ağızları açık bıraktı

Ekranda kapalı giyinen Hadise sosyal medya paylaşımlarıyla ağızları açıkta bıraktı!

Ekranda genellikle kapalı kıyafetler giyinmeyi tercih eden ünlü şarkıcı Hadise, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla yürek hoplatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Tarsus'ta sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Hadise sosyal medya hesabından tbt paylaşımı yaptı. Sosyal medya hesabından konser öncesi hazırlık anılarını paylaşan Hadise, bir kaç fotoğrafında sadece fiziğinin olduğu fotoğrafları paylaşarak takipçilerini mest etti.

TAKİPÇİLERİNİN AĞZINI AÇIKTA BIRAKTI! 

Geçtiğimiz akşam Mersin Tarsus'ta sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Hadise, 2018'in son günlerine tbt paylaşımı yaptı. Şarkıcı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin ağzını açık bıraktı.

CESUR PAYLAŞIMIYLA SÜRPRİZ YAPTI

Tarsus konserine mini dekolteli elbisesiyle çıkan Hadise, O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümünde ise dekoltesiz bir kıyafet tercih etti. Güzel şarkıcı, sosyal medya takipçilerine ise cesur paylaşımlarıyla sürpriz yaptı.

SADECE FİZİĞİNİN OLDUĞU FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabından konser öncesi hazırlık anılarını paylaşan Hadise, bir kaç fotoğrafında sadece fiziğinin olduğu fotoğrafları paylaştı.

hadıse paylasımlarıyla sosyal medyaya damga vurdu

Yorumlar