Emina Jahovic Sadettin Saran'la aşk yaşıyor ilişkisi hakkında ilk kez konuştu!

Mustafa Sandal'la evliliklerini bitirdikten sonra Saadettin Saran'la aşk yaşamaya başlayan Emina Jahovic, yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Emina Jahovic Sadettin Saran'la aşk yaşıyor ilişkisi hakkında ilk kez konuştu!

Dokuz yılı resmi, 14 yıldır birlikte olan ve mutlulukları örnek gösterilen Mustafa Sandal ve Emina Jahovic geçtiğimiz aylarda evliliklerini bitirmişti. Mustafa Sandal, yaklaşık beş ay önce eşi ve iki çocuğuyla yaşadığı evi terk etmişti. Çiftin evliliğin çatırdaması ile ilgili pek çok rivayet ortaya atılmıştı. En çok da Emina Sandal'ın ülkesi Sırbistan'a dönüp şarkıcılığa devam etmek istemesi neden olarak gösterilmişti. Bir süre sonra çiftin ayrılma sebebi Emina Sandal'ın müsrifliği olarak gösterildi. Nihayetinde çift evliliklerine anlaşmalı olarak son verdi. Şimdilerde Sadettin Saran'la aşk yaşamaya başlayan Emina Jahovic, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.  Jahovic, '' özel hayatımla ilgili açıklama yapmak istemiyorum, zaten her şey ortada değilmi?'' açıklamasını yaptı. Mustafa Sandal'ın da ünlü ouncu Ceren Hindistan'la birlikte olduğu iddia ediliyor. 

''HER ŞEY ORTADA''

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'la 10 yıllık evliliğini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açan Emina Jahovic, önceki gün alışveriş merkezinde görüntülendi. Yeni ilişkisi hakkında konuşan Jahovic, "Her şey ortada" dedi.

YENİ İLİŞKİSİ HAKKINDA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Saadettin Saran'la yaşadığı aşkı gizleyen Emina Jahovic'in geçtiğimiz gün Saran ve ailesiyle çektirdiği samimi fotoğrafı ortaya çıktı. Basına sızan fotoğraftan sonra arkadaşıyla bir alışveriş merkezinde görüntülenen Jahovic, sessizliğini bozdu.

EMNA JAHOVİC

''ZATEN HER ŞEY ORTADA DEĞİL Mİ?''

Jahovic, Saran ile birlikteliği sorulması üzerine "Ben özel hayatımla ilgili açıklama yapmayı pek sevmiyorum. Ama zaten her şey ortada değil mi?" açıklamasını yaptı.

EMİNA JAHOVİC

Yorumlar