Jennifer Lopez kaç yaşında cüretkar pozu sosyal medyada olay oldu!

49 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, bir dergi için verdiği poz ile olay oldu. Lopez cüretkar fotoğrafını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi!

Jennifer Lopez kaç yaşında cüretkar pozu sosyal medyada olay oldu!

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, danslarıyla ve şarkılarıyla dünyada popüleritesini koruyan bir şarkıcıdır. 49 yaşında olmasına rağmen, neredeyse bir genç kız fiziğine sahip olan Lopez, bir dergi çekimleri için objektiflerin karşısına geçti. Lopez'in dergi için verdiği poz olay oldu.Jenifer Lopez cüretkar fotoğrafını takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. 

VERDİĞİ POZ OLAY OLDU

49 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle genç kızlara taş çıkardan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, bir dergi için verdiği poz ile olay oldu. Lopez, cüretkar fotoğrafını takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

jennifer lopez

BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Jennifer Lopez, InStyle Aralık sayısı için Anthony Maule'ye üzerinde Valentino Haute Couture ile poz verdi. Jennifer Lopez'in bu pozu büyük beğeni aldı. Lopez, cesur fotoğrafını sosyal medya takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

jennıfer lopez

''SPOR VE SAĞLIKLI BESLENME"

49 yaşındaki Lopez, turuncu bir mayo giydiği iki ayrı pozunu Instagram sayfasında paylaştı. Lopez'in bu paylaşımlarına da takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı. Kimileri "Biri bana bu kadının aslında 49 yaşında olmadığını söylesin" diye yorum yaparken bazıları da "Bu kadar formda kalmayı nasıl başarıyor?" diye sordu. Birçok takipçisi Lopez'in bu yaşta böyle görünmesinin nedeninin spor tutkusu ve sağlıklı beslenme olduğunu söyledi.

jennifer lopez jennifer lopez jennifer lopez

Yorumlar