Esra Ceyda Ersoy kimdir gözaltına alınmalarına neden olan fotoğraf ortaya çıktı!

''Cicişler'' olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, narkotik operasyonunda gözaltına alındı.

Esra Ceyda Ersoy kimdir gözaltına alınmalarına neden olan fotoğraf ortaya çıktı!

Kavgalarıyla ve cesur fotoğraflarıyla magazin gündeminde yer alan ''Cicişler''olarak tanınan Ceyda ve Esra Ersoy kardeşler narkotik şube tarafından gözaltına alındı. Esra Ersoy'a 'uyuşturucuya özendirmek', Ceyda Ersoy'a ise 'uyuşturucu kullanmak' suçundan işlem yapılacağı öğrenildi. Ciciş kardeşler emniyetteki işlemlerinin ardından kan ve doku örneği vermek için, gözaltına alınmalarından 2 saat sonra hastaneye sevk edildi. İşlemlerinin ardından Ersoy kardeşler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

ETİLER'DEKİ EVLERİNDE GÖZALTINA ALINDILAR 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, düzenledikleri operasyonla Esra ve Ceyda Ersoy kardeşleri Etiler'deki evlerinde gözaltına aldı. Ciciş kardeşler emniyetteki işlemlerinin ardından kan ve doku örneği vermek için, gözaltına alınmalarından 2 saat sonra hastaneye sevk edildi. İşlemlerinin ardından Ersoy kardeşler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

''UYUŞTURUCU KULLANMAK'' SUÇUNDAN İŞLEM YAPILDI

Esra Ersoy'a 'uyuşturucuya özendirmek', Ceyda Ersoy'a ise 'uyuşturucu kullanmak' suçundan işlem yapılacağı öğrenildi. İki kardeş Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine getirildi. Emniyet'te sorguya alınan kardeşlerden 25 yaşındaki Ceyda Ersoy'un kokain kullandığı görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından, ikilinin takibe alındığı öğrenildi.

YAKALATAN FOTOĞRAF ORTAYA ÇIKTI

'Cicişler'i yakalatan fotoğrafın bir süre önce Esra Ersoy tarafından sosyal medyada yayınlanan ve Ceyda Ersoy'un uyuşturucu kullanırken yer aldığı fotoğraf olduğu öğrenildi. Esra Ersoy tarafından yayınlanan ve altında, "Taşcı Ceyda" yazan fotoğraf, 8 beğeni aldıktan kısa süre silinmiş, fakat paylaşımın ekran görüntüsünü alan bir vatandaşın ihbarıyla polis harekete geçmişti.

ESRA  ERSOY KİMDİR? 

Kardeşlerin büyüğü olan Esra Ersoy, 21.06.1985 tarihinde Mersin'de doğdu. İlköğrenimini Mersin Toros Kolejinde tamamladı. Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okudu. Daha sonra Ankara'da Bilkent ÜniversitesiTurizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir dönem Ankara Laila'da Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı.

CEYDA ERSOY KİMDİR? 

Kardeşlerin küçüğü olan Ceyda Ersoy, 30.09.1988 tarihinde Mersin'de doğdu. İlköğrenim ve lise yıllarını Mersin'de tamamladı. Daha sonra Bilkent Üniversitesi'nde okuduktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi'nden mezun oldu. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. Miss Fotomodel of Turkey 2010 seçilen Ceyda Ersoy, Türkiye'nin ilk tescilli fotomodelidir.

İşte o fotoğraf... 

esra ceyda ersoyu yakalatan fotograf ortaya cıktı

 

 

Yorumlar