Esra Erol mahkemelik mi oldu kaç yıl hapsi isteniyor ünlü sunucuya büyük şok!

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, hakaret ve özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçlarından 5 yıla kadar hapis cezası iddiasıyla dava açıldı.

Esra Erol mahkemelik mi oldu kaç yıl hapsi isteniyor ünlü sunucuya büyük şok!

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol'a büyük şok! Ünlü sunucuya yayında güzellik merkezi sahibi Özlen A. B'yi "yuva yıkan kadın gibi gösterip, fotoğraflarını boy boy ekrana verdiği" iddialarıyla, hakaret ve özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçlarından  hapis cezası iddiasıyla dava açıldı. Bu konunun ardından internette en çok araştırılan soru Esra Erol'un kaç yıl hapsi isteniyor? Esra Erol hapis yatacak mı? soruları oldu. Ünlü sunucuya 3 aydan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. 

İDDİALARI KABUL ETMEDİ 

DHA'nın haberine göre; Savcıya ifade veren Esra Erol ise basın yayın özgürlüğü sınırları içinde kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla programa katılanların iddialarına yer verildiğini belirterek suçlamaları kabul etmedi.

5 YIL HAPİS CEZASI İSTEMİYLE İDDİANAME DÜZENLEDİ

Savcılık habere konu olayla ilgisi olmayan Özlen A. B'nin fotoğraflarının hukuka aykırı ifşa edilmesinin özel hayatın gizliliğini ihlal suçunu oluşturduğunu belirtti. Savcılık Esra Erol hakkında özel hayatın gizliliğini ihlal etmek ve hakaret suçlarından bir yıl 3 aydan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Asliye Ceza Mahkemesi'ne açılan davada önümüzdeki günlerde Esra Erol hakim karşısına çıkacak. (DHA)

Yorumlar