Exatlon yarışması nedir? Acun Ilıcalı 2019 Exatlon Türkiye takımındaki isimleri açıkladı!

Exatlon 2019 Türk takımı yarışmacılarını Acun Ilıcalı açıkladı Türkiye, Meksika, Kolombiya ve Romanya takımları ile yarışacak!

Exatlon yarışması nedir? Acun Ilıcalı 2019 Exatlon Türkiye takımındaki isimleri açıkladı!

Türk izeyicileri yepyeni büyük bir yarışma bekliyor. Geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı yurt dışında oldukça popüler olan Exatlon Cup 2019 yarışmasına Türkiye'yi de dahil etti! Exatlon Cup 2019 Türk takımı oyuncuları paylaşarak Türk takımına başarılar diledi! Dominik'te yapılacak olan Exatlon Cup 2019 yarışmasına Türkiye'de dahil olarak Meksika, Kolombiya, Romanya arasında yapılacak. Yarışmayı daha önce hiç duymamış olanlar için exatlon Cup yarışması güce ve yeteneğe bağlı olarak yapılan bir yarışma olmakla beraber, kuvvetli sporcuların yarıştığı bir platformdur. İşte Exatlon Cup 2019 Türkiye takımı oyuncuları merak edenler için haberin devamına göz atmaya devam edebilirsiniz. Exatlon Cup nedir? Exatlon Cup 2019 yarışması nerede yapılacak? İşte Exatlon 2019 yarışması hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar elmaelma.com'da!

Daha önce Exatlon Cup yarışması için Acun Ilıcalı, ''Exatlon için dünya şampiyonası düşünüyoruz. Türkiye ile diğer ülkeleri yarıştırabileceğimiz bir format'' ifadelerini kullanmıştı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bombayı patlatan Acun Ilıcalı, Exatlon Cup 2019'a Türkiye'ninde dahil olduğunu açıklayarak Exatlon Cup 2019 Türk takımı oyuncularını açıkladı!

Acun Ilıcalı Exatlon Cup 2019 Türk Takımı Oyuncuları Paylaştı!

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından, ''Dominik'te 4 ülkenin yarışacağı Exatlon Cup'a katılacak Türk takımının kadrosu yola çıktı. Gönülden başarılar diliyoruz" paylaşımı yaptı.

exatlon cup 2019 türkiye takımında kimler var acun ılıcalı açıkladı

Exatlon Cup 2019 Türkiye Takımında Hangi Yarışmacılar Var?

Exatlon Cup 2019 Türkiye takımında, Emre Durak, Okay Köksal, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Melisa Emirbayer, Yiğit Dikmen, Sema Aydemir, Damla Can yer alıyor. 

Exatlon Cup Yarışması Nedir?

Güce dayanan ve oldukça kuvvetli sporcuların yarıştığı bir yarışma olarak karşımıza çıkan Exatlon Cup yarışması iki takım arasındaki çekişmelerin ve mücadelenin sonucu galip gelenleri gördüğümüz bir formatta yarışmadır. Genellikle sporcu ve milli takımda yer alan kişileri gördüğümüz bu platformada sporda yetenekli olan kişiler seçilmektedir. 

exatlon cup 2019 türkiye takımı yarışmacıları

Yorumlar