Gizem Karaca köpeğinin bulunması için takipçilerinden yardım istedi!

Gizem Karaca'nın, Golden Retriever cinsi köpeği kayboldu. Karaca, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak takipçilerinden yardım istedi.

Gizem Karaca köpeğinin bulunması için takipçilerinden yardım istedi!

Ünlü oyuncu Gizem Karaca Golden Retriever cinsi köpeği kayboldu. Köpeğinin bulunması için art arda paylaşımlar yapan güzel oyuncu takipçilerinden yardım istedi. Karaca, Kaju'dan sonra Kito'ya bir şey olmasını kaldıramam. Lütfen paylaşın, yayın. Sahil evleri civarlarında gören duyan varsa bana mesaj atın lütfen..." notuyla çaresizce takipçilerinden yardım istedi. 

''KİTO'YA BİR ŞEY OLMASINI KALDIRAMAM''

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu madde kullanma suçuyla gündeme gelen 26 yaşındaki güzel oyuncu Gizem Karaca'nın köpeği kayboldu. Köpeğinin bulunması için takipçilerinden yardım isteyen güzel oyuncu, "Golden Retriever cinsi oğlumuz Kito kayıp. 21.06.2019 tarihinde sabah evden kaçmış. Çok uysal, hiç saldırgan değil. Çağırsanız hemen gelir. Üstünde mavi tasması var. Görürseniz lütfen bize ulaşın. Arka arkaya başıma gelen şanssızlık, gerçekten inanamıyorum. Bu sabah ece tadilat için gelen kişiler bahçe kapısını açık bırakmış o da kaçmış. Kaju'dan sonra Kito'ya bir şey olmasını kaldıramam. Lütfen paylaşın, yayın. Sahil evleri civarlarında gören duyan varsa bana mesaj atın lütfen..." notuyla takipçilerine seslendi.

KEDİSİNE ARABA ÇARPMIŞTI

Karaca'nın 2 hafta önce de kedisi Kaju kaybolmuş, Karaca daha sonra kedisine bir arabanın çarpıp kaçtığını öğrenmişti.

 

Yorumlar