Serenay Sarıkaya'nın son hali yeni imajı herkesi şoke etti!

Serenay Sarıkaya saçlarını kıvırcık yaptığı halinin fotoğrafını paylaşınca sosyal medyada olay oldu. Sarıkaya'nın yeni imajı takipçileri tarafından beğenilmedi!

Serenay Sarıkaya'nın son hali yeni imajı herkesi şoke etti!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya son fotoğrafı ile eleştiri yağmuruna tutuldu. Saçlarını kıvırcık yaptığı halini sosyal medya hesabından paylaşan Serenay, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Serenay Sarıkaya'nın yeni imajı birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Bir yakipçisi, ''bunu kendine neden yaptın'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, ''ilk defa bu kadar çirkin gördüm seni'' yorumunu yaptı. 

''BUNU KENDİNE NEDEN YAPTIN''

Geçtiğimiz günlerde 4 yıldır birlikte olduğu meslektaşı Kerem Bürsin ile yollarını ayıran Serenay Sarıkaya, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Sosyal medyada yaptığı her paylaşımı binlerce beğeni alan Serenay, bu kez hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı.  Saçlarına perma yaptıran Sarıkaya, bu halinin fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Sarıkaya'nın yeni imajı hiç beğenilmedi. Ünlü oyuncuya takipçileri, ''Bunu kendine neden yaptın?'' ve ''Seni ilk kez beğenmedim!'', Tır mı çarptı buna?'' yorumlarında bulundu. 

SERENAY SARIKAYA'NIN YENİ İMAJI SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

 

 

Yorumlar