Güldür Güldür Erdem Yener kimdir Ekrem İmamoğlu paylaşımı olay oldu ensendeyiz!

Oyuncu Erdem Yener, sosyal medya hesabından resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na seslendi.

Güldür Güldür Erdem Yener kimdir Ekrem İmamoğlu paylaşımı olay oldu  ensendeyiz!

Güldür Güldür programında başarılı performansıyla alkış toplayan ünlü oyuncu Erdem Yener, sosyal medya hesabından yaptığı Ekrem İmamoğlu paylaşımı ile olay oldu. Erdem Yener  sosyal medya hesabından resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na Instagram'dan seslendi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı sosyal medyada gündem konusu oldu. 

''SONUNA DEK YANINDA BİR OKADAR DA ENSENDEYİZ'' 

Ünlü oyuncu, Instagramın hikaye bölümünden Ekrem İmamoğlu ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Yener, paylaşımında siyasi partilere göndermede bulunurken İmamoğlu'nun icraatlarını da yakından takip edeceklerini söyledi. Ünlü oyuncu, "Siyasi liderlerin sahibimiz gibi davranmasından bıktık. Varabilecekleri en üst seviyenin tüm halkın faydası için çalışan hizmetliler olmak olduğu gerçeğini Ekrem başkanla hatırlamayı umuyoruz. Uzun lafın kısası; sonuna dek yanında ve bir o kadar da ensendeyiz Ekrem İmamoğlu" dedi.

ERDEM YENER KİMDİR? 

Erdem Yener son yılların en beğenilen ekran yüzlerinden birisidir. hakkında ise kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu kaç? gibi bir çok soru merak konusudur. kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.8 Mayıs 1981 yılında dünyaya gelen Erdem Yener aslen, Hatay İskenderun doğumlu, boğa burcudur. 1998 senesinde Ankara’ya yerleşmiş ardından, +4 adlı müzik grubunu kurmuştur. 5 sene Ankara ve bir çok şehirde konserler vermiş ardından İstanbul’a taşınmıştır.2010 yılında AVEA GSM operatörünün reklam yüzü olarak ekranlarda yer almış, ayın yılın Ekim ayında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kim Tutar Bizi isimli yarışma programının sunuculuğunu üstlenmiştir.2012 senesinde ses tellerinde kist olması sebebi ile iki kez ameliyat olduğu belirtilmiştir.İlk albümünü 2008 yılında Kirli ismi ile müzik severler ile buluşturmuş, bu albümdeki tüm söz, müzik ve düzenlemeler kendisine aittir. 2013 yılında ise Rüyalar Kızı isimli single çalışmasına imzasını atmıştır. Erdem Yenerin yer aldığı, film, program ve diziler; Şen Yuva, Başrolde Aşk, İnsanlar Alemi, Güldür Güldür Show, Çarşı Pazar, Mucize, 5’er Beşer ve Dedemin Fişi. Özellikle Güldür Güldür tiyatro skeçlerinde canlandırdığı Hüseyin karakteri ile ekran severler tarafından tam not almıştır.

Güldür güdür erdem yener kimdir ekrem imamoglu paylaşımı olay oldu!.

 

Yorumlar