Gülse Birsel Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman bu hafta yayınlanmayacak!

Ünlü oyuncu Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisinin bu hafta Lokomotiv Moskova-Galatasaray maçı nedeniyle yayınlanmayacağını sosyal medya hesabından duyurdu!

Gülse Birsel Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman bu hafta yayınlanmayacak!

Ekranların sevilen dizisi Jet Sosyete yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı Jet sosyete bu hafta Lokomotiv Moskova-Galatasaray maçı nedeniyle yayınlanmayacak. Jet Sosyete hayranlarını üzecek açıklamayı Birsel sosyal medya hesabından duyurdu. Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Bu hafta yeni bölüm yok, ama en komik sahnelerle yine karşınızda olacağız."Siz Lokomotiv Moskova-Galatasaray maçını rahat rahat seyredin, biz de bir nefes arası verelim dedik. Yav bırak, maç olunca onu seyrediyorsunuz, biliyorum! Biz setteyiz, haftaya bomba yeni bölümle yine beraberiz!" ifadelerini kullandı. 

MAÇ NEDENİYLE BU HAFTA YAYINLANMAYACAK 

Ünlü oyuncu Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisinin bu hafta Lokomotiv Moskova-Galatasaray maçı nedeniyle yayınlanmayacağını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile açıkladı.

"HAFTAYA YİNE BERABERİZ"

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Bu hafta yeni bölüm yok, ama en komik sahnelerle yine karşınızda olacağız."Siz Lokomotiv Moskova-Galatasaray maçını rahat rahat seyredin, biz de bir nefes arası verelim dedik. Yav bırak, maç olunca onu seyrediyorsunuz, biliyorum! Biz setteyiz, haftaya bomba yeni bölümle yine beraberiz!" ifadelerini kullandı. Galatasaray, 28 Kasım Çarşamba günü saat 20.55'te Lokomotiv Moskova ile Rusya'da karşı karşıya gelecek.

gulse bırselden jet sosyete hayranlarını uzecek acıklama

Yorumlar