Gülşen konserde giydiği beyaz cesur kıyafeti tüm dikkatleri üzerine çekti

Şarkıcı Gülşen'in konserde giydiği cesur beyaz kıyafeti tüm dikkatleri üzerine çekti. Konserde giydiği beyaz büstiyeriyle hayranlarının karşısına geçti.

Gülşen konserde giydiği beyaz cesur kıyafeti tüm dikkatleri üzerine çekti

Geçtiğimiz gün şarkıcı Gülşen Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserle hayranlarının karşısına geçti. Konserde beyaz kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Gülşen dekolteli kıyafetiyle hayranlarını büyüledi. Beyaz dekolteli kıyafeti ve dansı ile hayranlarının gözlerini kamaştıran Gülşen olumlu tepkiler aldı.

BEYAZ CESUR KIYAFETİ GÖZ KAMAŞTIRDI!

42 yaşında olan Gülşen kıyafet seçimleri ve tercih ettiği kıyafetlerle genç kızlara taş çıkartmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün konser vermek için sahne alan Gülşen beyaz kıyafeti ile göz kamaştırdı. Cesur beyaz kıyafeti ile, ''Giyimini çok beğendim yakışmış" ve "Çok ufak bir kadın o yüzden yakışıyor ne giyse" yorumlarını yaptı.

"YOL ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM"

Gülşen, sosyal medya hesabından konser fotoğraflarını paylaşıp şu notu ekledi:

"Öncelikle hayal kurmaktan korkmayan ve sonra da bunları bir bir gerçeğe dönüştüren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum huzurunuzda. İçtenliği samimiyeti, sevgiyi, inancı ve bununla birlikte profesyonelliğini yüksek dozda hissettiren ve hayatımda olduğu için şükrettiğim Mahizer Aytaş'a , Hakan Yıldırım'a, Haluk Şentürk'e ve Ozan Çolakoğlu'na sonsuz teşekkür ederim.

gülşen cesur beyaz kıyafeti ile tüm dikkatleri üzerinde topladı

Dün gece o çılgın kalabalıkla bana bir kez daha karşılıklı duygularımızın sonsuzluğunu hissettiren dinleyicilerime, hem görüntüleriyle hem profesyonellikleriyle Hollywood sahnesi hayalimizi müziğimize yansıtan tüm müzisyen arkadaşlarıma, bir kez daha sonsuz teşekkürlerimle..."

EV HALİNİ PAYLAŞTI!

Öte yandan önceki gün oğluyla ev halini paylaşan şarkıcının altına bir şey giymeden sadece beline bir hırka bağlaması da eleştirilmesine neden olmuştu.

gülşen beyaz kıyafetiyle ağızları açıkta bıraktı

Yorumlar