Hadise çocukluk fotoğrafını Instagram'da paylaştı hayranları mest oldu!

Son dönemlerde sosyal medya hesabında yaptığı cesur video ve fotoğraflarıyla dikkat çeken şarkıcı Hadise çocukluk fotoğrafını Instagram'da paylaştı!

Hadise çocukluk fotoğrafını Instagram'da paylaştı hayranları mest oldu!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlülerin başında gelen 34 yaşındaki Hadise Açıkgöz cesur video ve fotoğraflarıyla sık sık adından bahsettiriyor. Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımlarıyla dikkat çeken şarkıcı Hadise son olarak bir hayranının paylaştığı fotoğrafı ve yazıyı kendi Instagram hesabında paylaştı. Hadise'nin paylaştığı çocukluk fotoğrafı kısa sürede tüm hayranlarını mest etti! Kırmızı önlüğü ve saçı iki örgü olan fotoğraftaki çocuk şimdilerde düzgün fiziği ve paylaşımlarıyla adından söz ettiren Hadise'nin ta kendisi!

34 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabında bir hayranın ''Kırmızı ceketi, kırmızı ayakkabısı, tatlı gülüşü ve gözlerindeki bakış hayallerinin gerçekleşeceğinin habercisi! İşte bu yüzden hiç bir zaman hayal etmekten hayallerimiz için çalışmakten vazgeçmemeliyiz.'' notunu ekleyerek paylaştığı çocukluk fotoğrafını hikaye kısmında paylaştı. İşte Hadise'nin kırmızı önlüklü çocukluk fotoğrafı.

hadisenin çocukluk fotoğrafı

 

Yorumlar