Behzat Ç bitiyor mu sevenlerine kötü haber!

Altı yıl aradan sonra internet dizisi olarak geri dönen Behzat Ç'nin BluTV ile anlaşamadığı için yayınlanmayacağı iddia edildi.

Behzat Ç bitiyor mu sevenlerine kötü haber!

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçuoğlu ve Canan Ergüder'in oynadığı Behzat Ç. dizisi altı yıl aradan sonra internet dizisi olarak geri dönmüştü. Kadrosuna yeni isimler katarak dahada güçlenen dizi yeni sezonda izleyenlere kötü haber verdi. Söylentilere göre dizinin yeni sezonda BluTV ile anlaşamadığı için yayınlanmayacağı iddia edildi.Behzat Ç. hakkında yapılan haberlere ve hayranların baskılarına rağmen henüz BluTv'den bir açıklama gelmedi. 

45 DAKİKALIK SÜRE 60 DAKİKAYA ÇIKARILDI

BluTv sezon başında yayınladığı Behzat Ç dizisinin 45 dakikalık formatından çıkıp 60 dakikaya çıkarılacağını duyurmuştu. Bunun yanı sıra dizide yer alan 'Harun' gibi klasikleşmiş karakterilerin geri döneceğine dair söylentiler ortaya atılmıştı. 

"PROJE DURDU, ANLAŞAMADILAR"

Webtekno'nun iddiasına göre Behzat Ç., beşinci sezon için yapım öncesi aşamasındayken iptal oldu. Dizide Behzat'ın ağabeyi Şevket'e hayat veren Ege Aydan, Instagram hesabındaki bir gönderisine yapılan yoruma yanıt verdi. Aydan, yeni sezonun vaktini soran bir takipçisine, "Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar" şeklinde yanıt verdi. Aydan, yorumunu kısa süre sonra sildi.

SESSİZLİĞİNİ KORUYORLAR

Behzat Ç. hakkında yapılan haberlere ve hayranların baskılarına rağmen heniz BluTv'den bir açıklama gelmedi.

 

Yorumlar