Sıla Gençoğlu Hazer Amani'den aşkın ilk fotoğrafı geldi!

Sıla Gençoğlu Hazer Amani çiftinde aşkın ilk fotoğrafı geldi Amani beraber çekilen ilk fotoğrafı sosyal medyada paylaştı!

Sıla Gençoğlu Hazer Amani'den aşkın ilk fotoğrafı geldi!

Sıla Gençoğlu Hazer Amani çifti aylar sonra aşkın ilk fotoğrafını paylaştı! Ünlü Şef Hazer Amani sevgilisi Sıla ile yan yana çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak aşkın karesini takipçilerine paylaştı! Ünlü şef Amani sosyal medya hesabında sevgilisi Sıla ile Bodrum'da çekilmiş bir fotoğrafı paylaşmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Bir süredir şarkıcı Sıla ile aşk yaşayan ünlü şef Hazer Amani sosyal medyada aşkın ilk fotoğrafını paylaştı!

Ünlü Şeften Aşkın İlk Fotoğrafı Geldi!

Ünlü şef Hazer Amani sosyal medya hesabında Sıla ile çekilen fotoğrafı paylaşarak ''Sevdiğim, yoldaşım, oyun arkadaşım, canım benim'' notunu ekledi. 2019 yılının başında bir aracın arka koltuğunda sarmaş dolaş fotoğrafların ortaya çıkmasıyla magazin gündemi çalkalanmıştı. Magazin gündeminde oldukça ses getiren Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu artık beraber görüntü vermekten çekinmiyor. İşte ünlü şef Hazer Amani'den Sıla ile yanyana çekilen aşkın ilk fotoğrafı.

sıla hazer amani ilk fotoğrafı paylaştı

 

Yorumlar